Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Wing Tsun Kung Fusok, válaszol...

Wing Tsun Kung Fusok, válaszolnátok 2 kérdésemre?

Figyelt kérdés

Az

1.: 1 vizsga összesen mennyibe kerül?

2.: Ha nincs szabad küzdelem az edzésen, csak utcai szituációk kivédését gyakoroljuk akkor az tényleg nem ér semmit?


Előre is köszi a válaszokat. :)


2011. márc. 28. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenki abban lesz jó, amit gyakorol. ha sokat bunyózol, jó leszel benne. szerintem fevered a dolgokat, egyébként. az utcai szituációk gyakolása is fontos, hogy pl hogy mozogj túlerő ellen(pl ha 3 felfegyverzett koma rádrongyol) de ez szerintem pont nem a WT része.
2011. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nagyon sparringolni akarsz akkor tudsz edzőtársaiddal edzés előtt.. után..

de egy jó edzés nem a bunyóról szól, hanem mondjuk kissé veszélyesebb technikákat gyakoroltok, azt meg ugye nem nagyon kéne beadni egymáson (mondjuk egy kisebb sorozat wingtsunos láncütésnek szívtájékra még én sem örülnék, pedig bírok ezt azt. ha meg torokra meg még veszélyesebb pontra megy, áhh.. nagyon halálos dolgok vannak)

2011. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A vizsga összesen 17500ft vagy 25000ft


Szeminárium: 10000ft

Vizsga: 7500ft


Ha csak egy fokozatért vizsgázol 17500ft, ha rögtön 2 fokozatot szerzel akkor 25000ft ha jól tudom :)



2. Ha nagyon szeretnél barátaiddal próbálgathatod a szabad küzdelmet de egy lecsúszott ütés és már nagy gond van, szóval óvatosan.


És ezek a szituációk tulajdonképpen a reflex javítására szolgálnak, mert utcán nem lesz időd gondolkodni... És ha mondjuk hónaponta csináltok szabad küzdelmet, edzésen meg csak szituációkat gyakoroltok észre fogod venni hogy amikor szabad küzdelemre kerül a sor sokkal jobban tudod használni gondolkodás nélkül :)

2011. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!