Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Már legalább 1 éve gyúrok, de...

Már legalább 1 éve gyúrok, de már nem növekednek az izmaim! Egy barátom mesélt nekem a Volumass 35 Prof-ről, és bár elsőre jól hangzott, mégis kétségeim támadtak! Semmit nem tudok a tömegnövelésről. Kérlek írjátok le mit tudtok a tömegnövelésről?

Figyelt kérdés

(1.)Ez a szer csak izomtömegnövelő,vagy egyben izomtömeg,és erő növelő,mert ilyesmit is rebesgettek?

(2.)nekem az anyagiak miatt nem lehetséges hogy havonta vásároljam!Pár hét használat után ha nem eszem a készítményt visszaesem a kiindulópontra?A későbbiekben helyettesíthetem a szert valami olcsóbbal?

(3.)Milyen mellékhatásai vannak,teszem azt ha abbahagyom,vagy valami miatt szüneteltetnem kell a szedését huzamosabb időre?

Hallottam olyanról aki elhályasodott nem konkrétan emiatt de valami hasnlótól!


2011. márc. 28. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Olvasd már el miaz a "TÁPLÁLÉK" KIEGÉSZÍTŐ b@zdmeg.
2011. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
20%
szerintem ne szedj ilyeneket, szétcseszik a szervezeted, keress inkább vmi rendes sportot (atlétika, vívás, kosárlabda) az sokkal jobb, igaz kevésbé látványos, de egészségesebb
2011. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó:ha ezt komolyan gondoltad akkor eléggé retardált vagy.A Volumass35 egy táplálékkiegészítő,amibe gyors felszívódású tejsavó fehérje és CH van,ami táplálék.Mi a f@szé keveritek össze a steroiddal?Semmi mellékhatás,nem esel vissza,ez csak kaja.
2011. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

a vólumaszról én is hallottam már, egyik ismerősöm barátnőjének a bátyja szedte is mint a parlagfüvet. nagyon durván megizmosodott tőle, de aztán elfogyott neki, és az összes izma vagy lement vagy átalakult zsírrá. szóval ha elkezded életed végéigszedned kell, vagy ameddig jól akarsz kinézni. de tényleg sokat dob a kinézeten. mondjuk ő kakaós ízűt vett, és injekcióval nyomta magába. a vaníliás kevésbé hoz tömeget, inkább erőt ad, de kevésbé is káros. A lényeg hogy mellé sok cukrot kell enni, meg kolbászos kenyeret.


gy.k. hülye vagy, a hájas meg nem elipszilonos...

2011. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

GreenTea


Na ne mondjad már hogy nem esik vissza! Ezek a szerek csak arra valók, hogy diszkó izmokat csináljanak maguknak a lusta tehetségtelen emberek! Amíg szeded addig van csak eredmény, felfúj és kész. De erőd akkor sincs, mert egy barátom simán lenyom 200 fekvőtámaszt meg 300 felülést, de ezek a szteroidhuszárok nem tudnak még 3 szériában sem ennyit csinálni. Csak arra nem jönnek rá, hogy ez egyáltalán nem tetszik a lányoknak! Már nem divat hogy valaki olyan csúnya, nagy, természetellenes izmokat növesszen! Szerintem visszataszító! És még buták is!

2011. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
greentea igazat szól. Ez természetellenes. bármelyik focista 16 éves srác erősebb ezeknél. a csajoknak úgyis a 30as kar a maximum, ami szokott tetszeni. a lényeg, hogy kockás legyen a hasad, mindegy, mennyire vagy vékony, és máris nyerő vagy.
2011. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a valumast fel kell önteni ecettel utána meg kanálba melegíteni és vénásan beadni ismétlem VÉNÁSAN!
2011. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 clint ***** válasza:
semmi baj nem lesz, csak folyamatosan öntsd fel minden adag után liszttel a dobozt vagy vödröt, így sosem fogy el, és sosem esel össze.
2011. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
clint ne akard megtéveszteni! liszttel? normális vagy te? gipszpor kell oda, attól lesz csak igazán kemény XD
2011. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
No akkor mr olimpya.Annak írogass tiszteletlenül,aki erre a világra baszott,vagy szart ki téged!Remélem világos!
2011. márc. 29. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!