Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Már legalább 1 éve gyúrok, de...

Már legalább 1 éve gyúrok, de már nem növekednek az izmaim! Egy barátom mesélt nekem a Volumass 35 Prof-ről, és bár elsőre jól hangzott, mégis kétségeim támadtak! Semmit nem tudok a tömegnövelésről. Kérlek írjátok le mit tudtok a tömegnövelésről?

Figyelt kérdés

(1.)Ez a szer csak izomtömegnövelő,vagy egyben izomtömeg,és erő növelő,mert ilyesmit is rebesgettek?

(2.)nekem az anyagiak miatt nem lehetséges hogy havonta vásároljam!Pár hét használat után ha nem eszem a készítményt visszaesem a kiindulópontra?A későbbiekben helyettesíthetem a szert valami olcsóbbal?

(3.)Milyen mellékhatásai vannak,teszem azt ha abbahagyom,vagy valami miatt szüneteltetnem kell a szedését huzamosabb időre?

Hallottam olyanról aki elhályasodott nem konkrétan emiatt de valami hasnlótól!


2011. márc. 28. 20:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
4. válasz!Keress benne még egy hibát te elcseszett kis kocka!
2011. márc. 29. 12:21
 12/21 A kérdező kommentje:

Még egy apróság.Legközelebb ha valaki kérdez valamit próbáljatok meg arra válaszolni!Engem neveztek taplónak ismeretlenül,pedig aki nem képes egy egyszerű kérdésre egyszerű választ adni,abban én csak egy üresfejű,messziről kemény:) kis szarost látok!


Jöhetnek a gyerekes feleletek!!!!!!

2011. márc. 29. 12:27
 13/21 anonim ***** válasza:
B@zdmeg hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.Fél perc gugli és nem tennél fel ilyen f@szkérdést.Ja és a nevem meg tanuld meg leírni helyesen,vagy ne is írd.
2011. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kérlek közösülj orálisan a felmenőiddel Mr Olympina!
2011. márc. 29. 15:19
 15/21 A kérdező kommentje:

4. válaszoló:


Nem tudtad,hogy mondat elején nagy betűvel kezdünk?

Te kis gyík,nézz körül a saját házad táján!:D

2011. márc. 29. 15:23
 16/21 clint ***** válasza:

1) izomtömegnövelő, de sima élelmiszer, a rizs meg a csirke is izomtömegnövelő mível tiszta fehérje és szénhidrát kevés zsirral. Ez sem több mint fehérje és szénhidrát csak por alakban.. ennyi, semmivel nem nyujt többet, mint egy sima zsírszegéyn kaja.

2)nem esel vissza, max ha nem kajálsz, mível mint mondtam ez is kaja.

3)nem nincs mellékhatása, ugyanuyg minta csirkének, ami ugyanolyan kaja mint ez...

ennyi.

Asszem ez korrekt válasz.

2011. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Utolsónak van teljesen igaza!:)

Visszaesés mértéke a kajától függ!! Amíg szeded a Volumassot, addig a szervezeted kapja a pluszt, és a kajától függ, ha ezt a plusz-ot meg vonod a szervezetedtől,mennyire képes megtartani az izmokat.:)

Nincs mellékhatása! Ez csak élelmiszer! Na jó, hasmenés előfordulhat, ha valaki érzékeny a benne lévő összetevők valamelyikére...A zsírosodás mértéke szintén a kajától függ (túl sok ch)

2011. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
és beoltja mr.o.-t, az egyedülit aki értelmes választ adott :D bocsi hogy egy ilyen gyökér kérdést elpoénkodunk, és nem a lehető legnagyobb tisztelettel világosítunk fel a táplálékkiegészítőkről. Nekem esik rosszul.. izé. nem is. pont leszarom. mielőtt mindenkit kiosztasz, beírtad a google-be, hogy "volumass 35 professional"? vagy rögvest elvárod, hogy a debil kérdsedre válaszoljanak? Gondolom ez az utóbbi történt:) azán meg vérig vagy sértve ha valaki poénra veszi. "4. válaszoló". nyelvtanból felesleges kioktatni, elég jól megy. itt meg nem az a lényeg, hogy nyomkodod-e a shiftet...
2011. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm Clint-nek,és a következő válaszolónak,sokat segítettek!

A többinek meg nem dolga megítélni,hogy a kérdés ostoba vagy sem!értelmetlen-e,avagy nem?


Talán eddig nem vettétek észre,de ez a gyakorikérdések.hu.

Itt általában emberek tesznek fel kérdéseket embereknek.

Ha valaki úgy kérdez hogy:legyetek szívesek-kifejti mire gondol-segítséget kér,mert ismeretei hiányosak,arra azt kell felelni hogy:B@zdmeg?Gyík?Debil?

Ti meg iskolázatlan barmok!

2011. márc. 31. 11:26
 20/21 anonim válasza:
Uristen sok csicska.Minek kerveitek össze a steroiddal ennek semmi mellékhatása és nyugi nem es vissza a tömeged. Én gyurtam vulmassal 35 egy honaőot megizmosodtam utána hrti 2 szer jártam gyurni és nem estem vissya nem fogsy vissya esni:)garantálom
2011. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!