Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit sportoljak ezek közül?

Mady kérdése:

Mit sportoljak ezek közül?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok eddig teniszeztem most azon gopndolkozom hogy ezek közül melyik lenne a legjobb?Thai box,Kick box,Vagy simán konditerem+futás a városba.Melyik az amelyiktől erősödnék is élvezném is...Ti melyiket választanátok?
2011. márc. 28. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én tuti a kick boxot,de én elfogult vagyok vele,mert már 17 éve üzöm:)Szerintem azt szeretnéd,főleg ha találsz egy jó csapatot ahol minden edzésen jólérzed magad.
2011. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én kick box-ot, meg mellette gyúrnék :D vagy valami harcművészet mondjuk, Taek-wondo. :D
2011. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2x-3x kickbox edzés,meg 2x konditerem.

Ha meg küzdősport,akkor a futás/kocogás is alap egy héten 2x minimum.

2011. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

jogos, állóképesség és erő miatt küzdősport mellé alapból jól jön a futás + konditerem.


az hogy melyik lenne a legjobb, csak te tudhatod. szerintem próbáld ki mindkettőt, aztán eldöntöd.

2011. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Milyen izomcsoportra kell gyurni hogy erősebbet üssek?És miért van az hogy van az osztályba egy kemény gyerek és amikor erősen mondjuk a vállába akarok ütni a csuklóm kibiccen vagyis behajlik?
2011. márc. 29. 14:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyenge az alkarod, vagy nincs eléggé megfeszítve a kezed, azért hajlik be a csuklód. Én Kyokushin vagy Kempo karatét ajánlom, esetleg Jeet Kune Do kung fu-t.
2011. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az alkarom biztos nem gyenge az az eggyik legerősebb részem :D csak tha box meg kick box az most közel jött a szivemhez és jártam már karatéra de az nekem nem tetszik :S
2011. márc. 29. 20:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Te tudod, pedig Kempo kifejezetten az utcára való. Ha nem gyenge az alkarod akkor az ütéstechnikád rossz.
2011. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jah most látom hogy kevertem a kempot egy másik sportal :DNekem az Ikido nem tetszik
2011. márc. 29. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Kisk box jobb egy nőnek mint a thai,amúgy a kéztartásod rossz és azért hajlik el ütés közben,ha majd megtanulsz jól ütni nem fog elhajlani,még akkor sem ha nem erős a kezed.
2011. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!