Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szemes steroidok közül, mit...

Szemes steroidok közül, mit ajánlotok inkább tömeg/izom növelésre? (olvastam sok köztük szálkásít, zsírt éget, erőt növel stb. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
naposim.
2011. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 TOMAtm ***** válasza:

a szemesek szétvágják a májadat haver.ajánlok én,de ha belepusztulsz a te bajod.a klasszikus napozim az alap ha szemes,anadrol szintén nagyon kemény.tömeg nincs teszto nélkül úgyhogy egy kis metiltesztoszteront is szerezz be.esetleg a kúra 2/3ánál kezdj el szedni stanazolol -t ami a kúrád után tart még 2-3 hétig.nem árt akkor májvédő,utána persze ha szeretnéd még használni a 'kapitányt' akkor HCG injekció,clomid és nolva,a kúra közben meg provi.

sok sikert,SOHA nem kezdenék bele ilyenbe,de te tudod.

2011. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mé nem szedtem ilyeneket,nem is akarok álom izomzatot felszedni, 5-8kiló körül gondolkodtam, arra is ezeket ajánlod?
2011. júl. 2. 17:38
 4/18 anonim ***** válasza:

Toma állítsd be magadnál a privátot légyszíves akarok küldeni egy linket tápkieg ügyben! kösz

kérdező bocs az offért.

2011. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Nem lenne könnyebb rendbe rakni a kaját+tápkieget? 5-8 kiló izmot akarsz koxxal felszedni? Grat neked,büdös a munka gondolom...

2011. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3éve kondizok, kaja+tápkieg nem használt,nehezen fejlődő vagyok.
2011. júl. 2. 18:26
 7/18 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Menj már a p@csába ezzel a kaja+ tápkieg nem használt.Miaz,hogy nem használt b@zdmeg?Hagyd a francba a testépítést és menj wc-t pucolni.

2011. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nehezen fejlődő=lusta ostoba pancser


rossz hír: a kokszal sem lennél előbb, mer kevés vagy.

2011. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hiába olt mindenki hogy már ezekhez nyúlok, majd ha ti is olyan helyzetbe lennétek hogy 3év után úgy néztek ki mint egy anorexiás.. akkor más hogy állnátok hozzá...!!!! Fogjátok fel trágár, kötözködő küllemű emberek!!!
2011. júl. 3. 03:32
 10/18 anonim ***** válasza:

ez a kérdés fake! ilyen hülye ember nincs!!!

kox mit csinál veled te bolond? izmot növel??

vagy vizet szedsz fel,vagy segíti a fehérje beépülését.

ahhoz meg kaja kell. NEM LÉTEZIK EMBER A FÖLDÖN AKINEK "NEM HASZNÁL A KAJA".

kérlek ne legyél buta

2011. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!