Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mejik küzdösportot válasszam?

Mejik küzdösportot válasszam?

Figyelt kérdés

Szine minen nap kondizok,rengeteget edzek mivel a haveromnak saját konditerme van és melletünk lakik,igy ingyen van.

Szeretem nagyon a küzdösportokat,föleg önvédelem céljából.

A krav maga-a kedvencem,de az én lakohelyemen ilyen edzésterem nincs.Ugyhogy csak Keleti küzdösportot választhatok.Kérlek ha tudtok valamit ajánlani,irjatok néhányat.Elöre is köszönöm


2011. márc. 30. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Judo
2011. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Brazil Jiu jitsu+Thai Box.
2011. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon szépen én is ezekre gondoltam!Ha még tud valaki hasonlot nyugodtan irhat
2011. márc. 30. 15:52
 4/18 anonim ***** válasza:

Üdv!

krav nem harcművészet, a többibe nem kötöm bele.

önvédelemre nem a legjobb egy küzdősport, mivel.. az sort.

ha kravozni nem tudsz a lakhelyeden, akkor szerintem olyan keleti harcművészetet keress, ami nem specializálódik. értem én pl. judoban nem gyakoroltok ütni, mert dobásokra (fogásokra?) specializálódott. thai-ban korlátozott támadó felületeket használnak, és korlátozott támadási pontokat. emellett nincsenek fogások.

én ha van módod, egy kung-fu edzést ajánlanék, de ott is nagyban függ az egész hatékonysága az edzőtől.

egyébként mielőtt valami más ország küzdőrendszerét megtanulnád, célszerű lehetne feljavítanod magad Magyar nyelvből. Ne haragudj, tényleg jószándékkal tanácsolom!

Aczél.

2011. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha valami keleti univerzális dologra vágysz, akkor ajánlanám a ju jitsu-t és a kempo-t mindkettő alkalmas önvédelemre, és rendkívűl sokoldalú. Egyszerre alkalmaz ütéseket-rúgásokat, fogásokat-dobásokat, feszítéseket-fojtásokat szóval föld és állóharcot egyaránt. (hogy ezekből melyikkel fogtok többet-kevesebbet foglalkozni, az edzőtől függ, de rengeteg ismeretet elsajátíthatsz)
2011. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
lol, ha krav sincs a környéken, akkor bjj majd lesz, mi?
2011. márc. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mégegyszer a válaszokat,ja és ha valakit nem érdekel a kérdés akkor ne válaszoljon.

Azcél,egyéként tudom az nem harcmüvészet,de nagyon megtetszett emrt régebb jártam edézsre,csak megszünt 1 évig,de most szeptemberben ujra indul csak addig szeretnék valami mást is tanulni.

2011. márc. 31. 06:45
 8/18 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes! :)

úú ki írta csoda keleti dolgokra válaszul hogy bjj? ("ha krav nincs akkor majd bjj lesz?")

BRAZIL jiu jitsu.

csak vicces.

Aczél.

2011. márc. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként bocs a helyesirási hibákért,csak én nem Magyarországon élek,és a billentyüzetem sem az :S Sajnálom mégegyszer ha zavar.
2011. márc. 31. 11:12
 10/18 anonim ***** válasza:

végülis.. nem zavar.. vagyis nem az a gond, hogy engem zavar-e, csak szerintem szépen kell művelni a nyelvet. vagyis nem kell, de úgy érdemes :)

semmiképpen nem kell elnézést kérned :) úgy csinálod, ahogy Te gondolod, csak egy vélemény az enyém!

2011. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!