Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » érdemes úgy izomtömeget...

Kondisarc kérdése:

érdemes úgy izomtömeget növelni hogy közben űzök egy küzdősporot ahol viszont megy a szálkásítás 1000-rel? ( ( (azért van rajtam egynagyonkevés felesleg, meg azért izomis akad) )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 16:14
 1/6 Neji ***** válasza:
ÉRDEMES???? Egyszerre nincs izomtömeg növelés és szálkásitás nem létezik.
2011. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a nevedből és a kérdésedből ítélve ínnyi közöd van a testépítéshez, mint a vízilónak a sakkhoz. olvasd el napi 3-szor legalább : [link]
2011. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Neji ***** válasza:
bocs félreérthetően írtam...szóval egyszerre nincs izomtömegnövelés és szálkásitás, egyszerre a kettő nem létezik.
2011. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Edzésen legfeljebb a kalória égetés megy.

A szálkásítás az étrendre vonatkozik.

Ha beállítod/kiszámolod a kal beviteled,akkor annyi lesz a testsúlyod amennyinek akarod.

2011. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem hiszem, hogy arra célzott hogy tömegelni és szálkásítani akar egyszerre. Szerintem arra lenne kíváncsi, hogy ha küzdősport edzésen szálkásítanak (magával az edzéssel), akkor érdemes-e neki tömegelésbe kezdeni, menni fog-e mellette.


Ha erre gondoltál, akkor azt mondom, hogy ha küzdősporton nem hosszú (45-60) aerob edzéseket csináltok heti 3x, akkor egy normális tömegnövelő étrenddel tudsz elérni pár plusz kilót.

2011. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bocs én fogalmaztam rosszul, nem szándékom egyszerre a tömegnövelés és a szálkásítás..aza gond hogy eggyik sportágról sem tudok igazán lemondani. a fő célom most mégis csaka tömegnövelés lenne
2011. ápr. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!