Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 72 kg vagyok 165 cm magas van...

72 kg vagyok 165 cm magas van rajtam kb 2 -3 kg g felesleg. És 17 éves. Kb 1 hónapja eddzek és már elenyomok a 80 kg ba fekve. Jól haladok. Most kezdek el szedni kreatint (krea bombot) Érdemes e kokszolni? Pl ( anabol).

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes koxolnod.
2010. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
több az mint 2-3kg
2010. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
1 fiura annyi kell.
2010. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az a célod, hogy egészségileg tönkretegyed magad, akkor kokszolj. De ha már ez a cél akkor ott vannak a társadalmilag jobban elfogadott egészségkárosító dolgok is, pl alkohol és cigi.
2010. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan kokszold szét az agyad.Csöcsöd nőhet,nem áll fel a farkad,véreset hugyozol,tele leszel ocsmány pattanásokkal,szétk*rja a májad,az izületeid,a veséd,meg még van 1000 másik rizikó.De legalább néhány hónapig jól fogsz kinézni.Hajrá.
2010. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van, azt utolsónak teljesen igaza van. Én is inkább a társadalmilag elfogadottabb, menőbb dolgokat ajánlanám! Alkoholból mégtöbbet be tudsz nyomni magadba, akár mindennap, csodásan tönkrebassza a májad! Cigiből mindennap 1-2, de inkább 3 doboz, csodálatosan leépülsz tőle, sőt még rákos is leszel egy idő után! Amit pedig még javasolnék neked, hogy drogozzad szét magad és utána ülj volánhoz, akkor legalább másokban is kárt tehetsz!


Normális válasz: Ne koxolj ha nem szeretnél versenyezni, és ha szeretnél akkor se most kezd el, gondolom nincs fix kereseted, és nem vagy milliomos:) Amúgy az "elfogadott egészségkárosítók" amilyen mennyiségben tolják őket, sokkal rosszabbak mint a kox.

2010. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolókkal....ha fel akarsz fordulni, kokszolj csak nyugodtan.


Jó látni, hogy ezt a kérdést még nem találták be a wannabe ócska zugnetes trollok.

2011. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2-3 kg felesleg? Annyit észre se vennél, több az :DD Am minek kreatinozol 1 hónap után? :D Inkább vmi fehérje vitaminnal meg jó pörgös edzéssel. Koxot meg max akkor ha elérte a tested a maximumát, ami nem most lesz még, de akkor is csak ha versenyszerűen nyomod különben nem éri meg a kockázatot. Egy első helyért és ha már nem tudsz fejlődni. na akkor... Azért h 1 hónapig villogj aztán visszafogyj vagy más bajod legyen sztem nem éri meg. Ha abbahagyod elmegy a motiváció is... és még roszabb lesz mint mikor elkezdted. Szal Nem érdemes. és kreatinozni sem 1 hónap után...
2013. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!