Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik fehérje a legjobb?

Melyik fehérje a legjobb?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amiben nincs aszpartam. Valamit még szedjek mellé? Fogyni is szeretnék kb. 7-8kg-ot. Odafigyelek az evésre,,de még kéne mellé valami. Néztem ilyen zsírégető tablettát, meg l-carnitine-t csak nem tudom, hogy melyik a legjobb.
2011. ápr. 23. 15:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Milyen árkategória? Kevert, szója, tojás, tejsavó, vagy mindegy? Mi a baj aszpartámmal? Diétázol? Mit sportolsz?


Na, ezek a kérdések hiányoznak, ezeket tudva talán a kérdésre is válaszolhatnánk.

2011. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
az ár nem számít, csak a minőség. Az aszpartam elvileg be van tiltva, de nem az a lényeg, hanem az, hogy rákkeltő hatású, és méreg. Fehérje alatt Pl.: iso whey, Nitro pure whey gold... értek. Karate heti2x + heti 3x súlyzós edzés. Úgy különösebben nem diétázom még, de már egy ideje odafigyelek arra, hogy mit eszem és már fogytam 2 kg-ot.
2011. ápr. 23. 16:10
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem számít az ár, akkor bármelyik neves gyártó (biotech, scitec, peak) tejsavóját ajánlom, edzés utánra, valamilyen ch kíséretében.

Egyszerre izmosodni, és fogyni nem fogsz, ha fogyni akarsz, akkor a gyors, és minőségi fogyás miatt összeállítanék egy rendes diétát a helyedben. Diéta nélkül a zsírégető tabletta (mondjuk diétával is), meg az l-karnitin felesleges.

Az aszpartám tudtommal nincs betiltva, és itt egész más fényben tüntetik fel. [link]

Igen, érdekükben áll, de elég rendesek szerintem ahhoz, hogy ne mondják meg, ha nem így gondolnák.

2011. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 noname86 ***** válasza:
keress valami statisztikát arról hogy hányan haltak meg aszpartam-tól...nem találsz ilyet max hulladék női magazinokban vagy blikkben! és keress rá a cukorfogyasztás kovetkezményeire!
2011. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
én azt egy szóval sem mondtam, hogy belehaltak. Csak azt mondtam, hogy rákkeltő hatású. ÉS igen tudom, hogy a cukor se jó, viszont a nádcukor jobb mint a kristálycukor.
2011. ápr. 23. 16:31
 6/23 anonim ***** válasza:

Aszpartám - E 951

E számok: egy pozitív lista, amely azokat az adalékanyagokat tartalmazza, melyeket bevizsgálva (adott határérték mellett) biztonságosan használhatóak - fogyaszthatóak.

ergó az aszpartám is ilyen. biztonságosan fogyasztható.

2011. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 noname86 ***** válasza:

nah végre 1 élelmiszermérnök+ :D

vagyok fórumon :D

2011. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

kérdező, megjegyezném vagy buta vagy, vagy szimplán csak rosszul informált. amit hogy ha közzé is teszel, butaság.

a nádcukor (szacharóz) feldolgozás után ugyan az mint a répacukor (szacharóz)

nyilván feldolgozás előtt, közben egyik enyhén nád ízű, másik enyhén.. répa ízű. ennyi a nagy különbség. (csak azért írtam hogy ne kössetek bele hogy nincs semmi különbség) egyéb iránt finomítás után mindkettő - kristálycukor (még egyszer: szacharóz).

2011. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Bár én lennék így, hogy nem számít az érték! Biztos hogy a Nature's Best fehérjéjét tolnám ezerrel:D

Egyébként egy egyszerű tejsavófehérjével simán jó vagy! A legtöbb már aszpartam mentes, így emiatt sem kell aggódnod. Egyébként tényleg fel van fújva a dolog.

2011. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 noname86 ***** válasza:
el tudnád valahogy küldeni a fegyencedzést? unokaöcsémet érdekli az ilyesmi! meghálálnám 1 scitec shakerrel! :D
2011. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!