Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fiatalon lévő szteroidozás (...

Fiatalon lévő szteroidozás ( 15-17 évesen ) ugye nagyot dob a kura . De utána fejlődés megáll? Utána nem lesz látszódlagos fejlődés? Csak max a következö kuránál? Natúr edzésektől, már nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Mi a francnak kox ilyen fiatalon? Tönkre akarod b@szni magad?

2011. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

JAh, nagyot dob, aztán meg összeesel pár év alatt 6-7 év múlva meg pápá vesék.

Esetleg a bazinagy izomnövelés miatt lemaradnak a csontjaid, vagy felvizesedsz és tönkremegy a szived.

2011. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer kezdtem el így edzeni régebben csináltam fél évig, nem szedtem semmit aztán ahogy leálltam szépen kicsíkosodott a bőröm ahol összeestek az izmok.


Képzeld milyen lesz ah még pumpálod is magad műtrágyával.

2011. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:

mível a hormonok csúcson vannak, ezért leginkább az ösztrogén mellékhatásai jelentkeznek, ami általában a vízvisszatartás, a ragyák, a csöcsösödés, kopaszodás stb.

A vízvisszatartás miatt hiszi azt a sok kis ficsur, hogy nőtt. a kúra után meg a hormonrendszer kb egy negyvenéves emberével lehet egyenlő ami 16 évesen kissé gáz. A mai szteroidkamuk meg még károsabbak.

2011. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszednél vagy fiam?
2011. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!