Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek edzés után 100g...

Szerintetek edzés után 100g ch+45g fehérje bevitel.1 hónap után mekkora fejlődés várható kg-ban? Most kb.70 kg vagyok.

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 13:01
 1/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Honnan tudnánk? Nem tudjuk mennyit eszel összesen, nem tudjuk, hogy eddzel, nem tudjuk mennyi a testzsírszázalékod, nem tudjuk milyen a genetikád. De ha tudnánk akkor sem lehetne megmondani. Heti 0,5kg növekedés számít jónak bár ez függ, hogy mióta edzel
2010. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem semmi, mert tisztán látszik hogy a kajád többi része szar.
2010. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a kaja rendben van.

a genetikám jól kidolgozott vagyok mindig és szálkás is de könnyen is tudok tömegekni.

17 éves vagyok a testzsírszázalékom kb 10 százalék, 2,5 éve edzek.175 cm vagyok

2010. dec. 28. 13:20
 4/8 bénabéla11 ***** válasza:

kizárt h ez mind igaz:D

pláne ha tudnád mekkora ökörség amit kérdezel...

2010. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te roma származású vagy, mert ontod a gyk-ra a hülyeségeket, mindig leírjuk, h f@sz vagy, és jössz újabb hülyeségekkel.


De legalább már viszel be fehérjét, de szerintem nyers tojásból, vagy kólából, mint az egyik srác itt pár napja...


És alapvetően a hozzáállásoddal van a baj, emiatt is tartjuk kizártnak, hogy igaz legyen, amit írtál.


És mi az, hogy kb 70 kiló? Nincs a gettóban egy kib@sz mérleg?

2010. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és fogadjunk h az a 100gr. szőlőcukorból van. diabétesz forevör
2010. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cross84 válasza:

Leppurd.... :DDDDDDDDD Csípjük a búrát..XDDDD


Annyit még a kérdezőnek...lehet a genetikád jó és szálkás Vagy, meg minden....csak helyesen írni nem Tudsz sajnos.

2011. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cross, köszönöm :D
2011. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!