Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kunkli Tivadar kiütötte Bob...

Kunkli Tivadar kiütötte Bob Seppet? Vagy mi vólt?

Figyelt kérdés
Le adták már? Vagy hol adják majd?
2011. máj. 2. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
kiütötte..Ko,de nem tudom hanyadik menetben
2011. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
bunda :D
2011. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dymo ***** válasza:
kiütötte,szép munka volt
2011. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1000% hogy meg volt rendezve...
2011. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
meg hát... ez egy hakni volt bob sappnek.
2011. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom mit néztetek, de nem volt bunda. Seppnek csak a szája meg a teste nagy látszott a mozgásán, hogy Tivadarhoz képest egy amatőr (az elején nagyon könnyen kivitte egyensúlyból). Meg Seppről köztudott, hogy nagyon nem bírja a fájdalmat. Egyszerűen az történt, hogy nagyon kemény könyöklést kapott fültőre. Tivadar egy profi nagyon jó technikával rendelkező ember, Sepp meg a puszta erejére épít. Az elsőnek nem voltak menetek feladásig ment kb 1,5 perc alatt kapott KO-t Sepp.
2011. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neutronlovag egyet értek :DD hála istennek ki ütötte.
2011. máj. 2. 19:24
 8/10 Neji ***** válasza:
mondtam h 99% h kiüti :)
2011. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért ez egy érdekes bunyó volt :)


Először K kirúgta Sapp lábát, de az kb semmi sem volt. Aztán Sapp szó szerint kitaposta K-t a ringből, csakis az mentette meg attól, hogy lepotyogjon és betörjön a feje, hogy beakadt a lába a kötélbe... Utána meg ahogy összeborultak Sappal egy ügyes (és szerencsés) könyököléssel kiütötte.


Nem tűnt megrendezettnek de olyan hűde magabiztos győzelemnek sem. Inkább szerencsésnek.

2011. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Neutronlovag válasza:


"Nem tudom mit néztetek, de nem volt bunda. Seppnek csak a szája meg a teste nagy látszott a mozgásán, hogy Tivadarhoz képest egy amatőr (az elején nagyon könnyen kivitte egyensúlyból). Meg Seppről köztudott, hogy nagyon nem bírja a fájdalmat. Egyszerűen az történt, hogy nagyon kemény könyöklést kapott fültőre. Tivadar egy profi nagyon jó technikával rendelkező ember, Sepp meg a puszta erejére épít. Az elsőnek nem voltak menetek feladásig ment kb 1,5 perc alatt kapott KO-t Sepp."



1. Bobb Sapp-nek hívják és nem Seppnek. -_-. Ne okoskodjatok ha még a nevét se tudjátok rendesen le írni.

2.Nem vagyok Sapp rajongó, sőt egyáltalán nem bírom mert nem tetszik a stílusa, de azért azt gyorsan vissza kéne szívni, hogy milyen "amatőr". Nézz utána miket ért el, hasonlítsd össze Kunklival aztán gyere vissza és írd meg ,hogy na kinek van több skalpja?


3. Szerintem sem volt bunda. Kunkli Tivadar jókor találta el jó helyen. Halántékon könyökölte ha nem emlékeznétek rá. Viszont el kell ismerni ,hogy Bob akkor nem volt formában. Szerintem alábecsülte Kunklit, nem készült fel rendesen.

2011. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!