Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » K1 Kunkli Tivadar vs Bob...

K1 Kunkli Tivadar vs Bob Shapp szerintetek ez igaz volt vagy megjátszott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. A K1-ben gyakori az ilyen. Shapp pedig nem egy nagy kunszt, nagydarab koxos állat, akinek csak a szája jár.
2011. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igazi volt. Azért Kunklinak rengeteg tapasztalata van, Sappnak meg csak rengeteg tömege.
2011. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

mi lett volna megjátszott benne?

amúgy, húú.. tulajdonképpen a kérdés elég húzós, mert ha kikötjük, hogy bármit meg lehet játszani (hiszen így van) akkor nem tudhatod.. én sem tudhatom pedig van némi gyakorlatom harcművészet terén. de akkor nem lehetsz biztos abban hogy M.országon van-e ellenzék vagy ugye csak megjátsszák, és hasonló dolgokat sem. én semmit nem veszek túl komolyan, és úgy edzem hogy bármikor széttéphessek egy 170 kilós embert. az nem megjátszás :D

2011. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Megjátszott volt. Sapp abból él, hogy eljátsza a szörnyet, (dollártízezrekért), feltöltenek a youtubera egykét anyázó videót, eljön Budapestre, aztán lefekszik 2 perc után.


senkinek nem tűnt fel, hogy előző nap, szombaton Bécsben ugyanígy meccselt MMA szabályok szerint? szerinted egy profi harcos bevállal két eltérő szabályrendszerű meccset egy hétvégén, ha győzni akar?


Ez egy hakni volt, Bob átruccant ide 7végére, és keresett 100ezer dollárt, 3 perc alatt. És mindenki boldog, a sok idióta, aki benyelte a marketinget, azért, mert Kunkli nyert. Én meg azért, mert nem mentem ki erre a szánalmas cirkuszra.


Az a szomorú, hogy amikor a Vörössel meccselt, a kutya sem volt rá kíváncsi, bezzeg, ha ez a bohóc itt van, a csapból is ez folyik. SZÁNALOM.

2011. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. máj. 4. 22:31
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
nem tudom, de egy sz*ar fostalicska meccs volt! ráadásul nem is K1, mivel ott nincs könyök technika!
2011. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Ez a meccs egy oltári nagy kamu volt, még repülőről is látszott, hogy kamu. Először is Sapp, egy volt amerikai focista aki évekig futott a pályán, és százkilós állatokkal ütközött és bunyózott egy labdáért, annak SZ@R az ÁLLÓKÉPESSÉGE??!! Akármelyik amerikai focista ha felöklelné Kunklit, akkor Kunkli a kórházban lenne összetörve, még akkor is ha védőfelszerelést adnánk Tivadarra. Gyerekek lehet, hogy Kunkli kemény harcos, de az nem tűnt fel, hogy Magyarországon, magyar szervezés által, magyar versenyző nyert? Valamint az, hogy hogy a francba lehet 5 centiről felfelé ütni könyökkel akkorát, hogy egy 170 kilós állat, aki MMA-zik hirtelen úgy eldől, mint egy krumplis zsák, ráadásul egy könyökütés az roncsol, Sapp-nek, nem repedt fel a szemöldöke, semmije sem vérzett, még csak nyoma sincs az ütésnek. Ernesto Hosst-ot, Kimo-t, és Bonjasky-t Sapp megagyalta, ők profi K1 harcosok, NEHÉZSÚLYBAN. Kunkliról eddig senki sem halott soha, aztán hopp hirtelen feltűnt a Fókuszban, hogy megküzd Sapp-el, ami világ szenzáció. Lehet, hogy nyert közel 400 meccset, de azoknak legalább a 70%-a AMATŐR meccsek voltak, nem mind volt profi meccs, ráadásul csakis a saját súlycsoportján belül. Sapp-et ugyan ütötték ki nála kisebb emberek, de azok a kisebb emberek, mind 100-120 kg körül mozogtak és mindegyik a K1 vagy éppen MMA legjobb nehézsúlyú bunyósai.

Ha Sapp beindul (és éppen nincs lefizetve), akkor egy vadállat!

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=mtwGH7mi0K8


Sapp egy megélhetési bunyós, rengeteg meccse bunda, ő az a bunyós aki sok meccsen kikap, de mégis ő keresi a legtöbb lóvét, viszont ha akar akkor tud.

Szerintetek, ha Tivadart és Sapp-et, összezárnánk egy börtöncellába, akkor melyik erőszakolná meg a másikat?

Nem Tivadart akarom ezzel leírni és Sapp-et sem akarom isteníteni (Sapp a küzdősportok szégyene, mert minden meccset elad), a súlycsoportján belül egy kiváló muay thai-os Kunkli, de ez a meccs egy show műsor volt, hiszen úgy reklámozták, hogy Dávid és Góliát harca lesz. És persze "Dávid győzött". Sapp ide jött jó pénzért bunyózni, mert tuti, hogy sokkal több lóvét kapott mint Tivadar. 2 millióért én is megverekszek akár a Justin Bieber vagy az SP ellen is, és hagyom magamat, sőt ki is fekszek az első menetbe is ha kell.

2011. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha ezen a meccsen a Zilai Sándor vagy a Növényi Norbert (persze ő fiatalabb korában), küzdött volna és győztek volna azt elhiszem, ők nehézsúlyú profi bunyósok. De ez a Kunkli kontra Bob Sapp meccs egy kamu volt, ha Sapp komolyan bunyózik akkor kinyírja Tivadart.
2011. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kb 100 kg volt köztük és Bob Shap 2 fejjel magasabb volt simán legyőzte volna a kis Kunklit.
2011. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

AZ lehet hogy Sapp eladja a meccseit, ezt nem tudom. De Kunklit személyesen ismerem és tudom hogy nem egy ilyen sapp félét ütött már ki, egy időben abból élt, hogy elment Amerikába és a legnagyobb vadállatok ellen ált ki utcai harcon és magára fogadott elég nagy pénzeket és NYERT!!

Volt vele egy cikk vagy 7-8 éve az Fhm be ott is írták, hogy a Magyar börtönökbe mindenki azért edz, hogy egyszer megmérkőzhessen a Tivadarral (és azok a fiuk se 70kg-osok )

2011. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!