Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kezdtétek a flatland...

X.wicaa.x kérdése:

Hogyan kezdtétek a flatland BMX-ezést?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett az utóbbi időben, és bele szeretnék vágni, de nem igazán tudom hogyan.

Ezért lenne néhány kérdésem azokhoz, akiknek ez a hobbija:

1.Ti milyen BMX-et használtok hozzá?(Milyen BMX-etek van?)

2. Le tudnátok írni néhány alap trükköt?

3. Ki mennyi ideje kezdte?

5. Milyen ruhába szoktatok flatland-ezni? Mi az, ami nem zavar közben („kényelmes”)?

6. Van valaki, aki magától tanulta és nem környezetében élő barátai segítségével? (Én is erre készülök.)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

15/l


2011. máj. 6. 16:15
 1/3 anonim válasza:
hello először is ha jó flatland kerót szeretnél ajánlani tudom az argos kerókat alaptrükkökkel kapcsolatban:neked kell rájönni, ráérezni szerintem ezt nem lehet leírni az első alaptrükk szerintem amit tanulj meg az a bunny hopp mivel az mindennek az alapja én2 éve bringázok triál és dirth szerűen
2011. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2011. máj. 11. 15:38
 3/3 anonim válasza:

na hát a bunny hop a flatland-ben nagyon nem lényeges alap szinten, ugyanis arra nagyon kevés trükk épül. bunny hop-ból trükköt indítani flatland-ben az már nagy pro kategória. Amúgy én egy kempingből csinált BMX-el kezdtem a kerózást.

Legalapabb trükk hogy tanulj meg első keréken kilépőn átfordulni és hajtani a kereket, majd visszaszálás. ez a flatland alapja. Szerintem térd és sípcsontvédőt simán használhatsz. Hát nekem a közelemben van egy ember aki VB-t nyert flatlandben ígyhát könnyebb volt, de hidd el meg lehet tanulni magadtól is, sőt neked kell érezni a dolgokat. sok sikert!

2011. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!