Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Judó? Kérdésed túl rövid, a...

Judó? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés

HELYES ÍRÁSÉRT ELÖRE BOCSI


Hát az van hogy 2éve boxolok csak már meguntam (verseny szint)

és át mennék judó ra szerintetek van értelme elkezdeni judózni 15 éves vagyok

De azt mondják nagyon jó a judó de én semmi ilyesmire nem akarom használni Utcán csak verseny szintig és hogy nehéz bekerülni válogatótba és hogy egy edzés nehéz miket csinálnak stb stb aki tapasztaltabb lécci írja le elöre is köszi


2011. máj. 7. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

De azt mondják nagyon jó a judó de én semmi ilyesmire nem akarom használni Utcán csak verseny szintig és hogy nehéz bekerülni válogatótba és hogy egy edzés nehéz miket csinálnak stb stb aki tapasztaltabb lécci írja le elöre is köszi


Tulajdonképpen te mit akarsz kérdezni? Mert nemcsak a helyesírásod, hanem a fogalmazásod is borzalmas.

2011. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak simmán verseny hogy minnél sikeresebb legyek
2011. máj. 7. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Versenyszinten szerintem ár elkéstél ezzel, de hobbi szinten még simán csinálhatod. Ha versenyszerűen akarsz sportolni, akkor menj vissza boxolni, azt még 15-16 évesen se késő elkezdeni.

2011. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a judo nagyon szórakoztató versenysport, és lényegesen külömbözik a boksztól. 15 évesen pont abba a korban vagy, amikor még elkezdheted profi versenyzést
2011. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2011. máj. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!