Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyiért csinálnák meg...

Mennyiért csinálnák meg ezeket a gépeket körülbelül?

Figyelt kérdés

*Scott pad

*Toronycsiga (súly nélkül)

*Keresztcsiga (súly nélkül)

*Gugolóállvány és keret

*Fekvőpad

*Ferdepad

*sima pad állítható dőlésszöggel

*Két állvány, olyan hogy végén van egy fogantyú (ez tolódzkodához kellene)

*Lábtoló gép


Mennyi lenne külön külön és/vagy egybe? Tudnátok nekem ajánlani nekem valakit, aki normálisan és olcsón megcsinálná ezeket?


2011. máj. 14. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez több 100 ezer forint lesz, főleg, hogy súlyok is kellenek hozzá.

A mester se hülye, utána néz, hogy egy adott gép mennyibe kerül aztán, ha még 50%-kal dolgozik akkor is elég sok pénz.

A fekpad még nem is nagyszám, de egy lábtoló gép, na az már azért nem egy egyszerű munka.

Szerintem nem igazán fogsz találni embert, aki meghegeszti ezeket, na jó fekpadot igen meg hátgépet, nekem van, de össze nem lehet hasonlítani a kettőt egy konditermi géppel.

Nekem csak az anyagköltséget kellett fizetni, a többit ismerősök intézték, akik egyszerű szakmunkások.

Én a helyedben vennék egy komoly multi gépet aztán cső.

De azt is jól megnézném, mert haveromnak van valami olcsó, de valami kegyetlen sz*ar, csörög-csattog, az illesztések sz*arok, de szerintem mikor megtervezték úgy voltak vele, hogy na nyugi a paraszt úgy se fogja használni.

2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Gagyi gépek kijönnek 100-200 ból is. Komoly gépek, amikkel fejlődni lehet azok 500e-től kezdődnek.
2011. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Padok többet érnek, mint a gépek! Én jobban fejlődtem egy 20ezer Ft-os padtól, mint más 600ezer Ft-os géptől. Milliónyi dologtól függ ez a sport, nem hinném, hogy te űznéd utolsó, mert akkor nem írnál ilyet.
2011. jún. 3. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Jobban jársz egy multifunkciós paddal meg egy gugolóálvánnyal.


Amúgy szerintem 400E ból lehetne kihozni ha ismerős intézi.

2012. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mellesleg nekem csak egy fekpadom van mégis fejlődök.
2012. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!