Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát vegyek?

Milyen gördeszkát vegyek?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, szeretnék gördeszkát vásárolni. Milyet vegyek?
2011. máj. 18. 08:27
 1/6 3rdeye ***** válasza:
legelsőre valami olcsót. Choké, vagy ilyesmi márkát
2011. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
vegyél oxelot az nagyon jó keress egy play 7-eset én is azt vettem kezdő koromba máig megvan pedig már keményen nyomom olyan trükkökkel amin megvan az esélye deszka reccsenésnek de nem tört csak slideolás nyomok maradtak rajta de melyiken nem? most van egy chocolate meg egy flip lapom is de azt szerintem később vegyél amikor már egy profibb szintre lépsz!
2011. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 3rdeye ***** válasza:
vedd figyelembe, hogy még csak 11 éves, biztos nem gondolja még olyan komolyan ezt a gördeszkázást, hogy egy flip lap kelljen neki.. vegyen csak egy olcsót, aztán ha azt széthajtja, és még mindíg érdekli, érdemes drágábba beruházni.
2011. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt mondtam KÉSŐBBIEKBEN AMIKOR KOMOLYABBAN GONDOLJA A SPORTOT :D és 11 évesen is lehet nagyon ügyes :)
2011. máj. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 3rdeye ***** válasza:
ne kaffogjá ha lehet, köszi
2011. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem értem mit vitázunk amikor egy 11 éves gyerek normális válaszra vár...
2011. máj. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!