Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát vegyek?

Pepebaba kérdése:

Milyen gördeszkát vegyek?

Figyelt kérdés
Kezdő woook, L/11, kb 140 cm és olyan deszka kéne ami kb 8750 Ft-os XD Köszi előre is!! :D
2011. júl. 12. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Bemégy a legközelebbi gördeszkás boltba és megkérdezed, mi a legjobb, olcsó dolog kezdőknek, amivel lehet gurulni, ugrálni, próbálkozni.

Pár éve nekem a Rocer márkát ajánlották.

Egyébként mindegy, mivel kezded - az elején megteszi egy Decathlonban beszerezhető, egyenméretű példány is, amíg kiderül, bejön-e a dolog. :)

2011. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Roces
2011. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Itt keresgélj ezek choke kezdő deszkák : [link]
2011. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 kerekűt!
2011. júl. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tesco-sat:Dmiltkor láttam 3000 huf-ért
2011. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat, de vmi normális minősígűt szeretnék (utolsó)...
2011. júl. 19. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elején jó a teszkós. De tényleg. Gurulni, esni-kelni, ollie-zni tökéletes az elején... Hamar szétjön, de kibírja addig, amíg megtanulsz fordulni, fékezni, bla-bla. Ha bejön a dolog, vegyél márkásabbat, jobbat.
2011. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Itt egy értelmes:D

Ha rendelésre akarod kereshetsz simán neten!

Ha boltban akkor nem is tudom Hervis sportüzletben ha van a közelben ott jók szoktak lenni és elég márkás!

HA vidéki vagy Kecskeméti Malomban láttam a hervis boltban de azért szerintem nem 8000 ft legalábbis ugy emlékszem hanem 10000 körül volt

2011. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!