Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bodybuilding.com tapasztalatok?

Bodybuilding.com tapasztalatok?

Figyelt kérdés
elég komolynak tűnik,de lehet hogy ez is csak olyan, "gyere 3 hónap alatt rádpakolok 10 kg izmot és még le is fogysz"
2011. máj. 23. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mark86


ez nem egy sima tápkieg webáruház?

2011. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, az csak egy része, hasonló mint a body.builder és a shop.builder
2011. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem vannak edzéstervek...meg étrend..lehet választani a programok között, blogot irni, statisztikák,minden...

de akkor nem ismeritek nagyon?

2011. máj. 23. 11:12
 4/11 anonim ***** válasza:

mark86


én nem ismerem de ha van bodybuilder.hu meg tesztoszteron.hu akkor nem értem miért lenne erre szükség!

2011. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
valahogy...nem tudom nekem jobb. Egyből ad étrendet mit csináljak, hogy csináljak.nem tudom..ezért is kérdezem
2011. máj. 23. 11:30
 6/11 anonim ***** válasza:

mark86


ha neked tetszik akkor jó olvasgatást! mondjuk én nem ajánlok se előre kitalált étrendet se edzéstervet mert személyre szabva jó mindkettő,de ugye valahogy el kell kezdeni! ;)

sok sikert!

2011. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! ha magamnak találnék ki mindent ugyis képtelen lennék magam hozzá tartani, am edzést meg a személyi edzőm irt fel az szerintem nem ér semmit...vagy legalábbis nekem nem jó.már csak partner kéne :/
2011. máj. 23. 11:36
 8/11 anonim ***** válasza:

hallod, mit írt fel az edződ? az elég gáz ha nem érzed jónak (az edződet minősíti)

amúgy inkább builder.hu!

2011. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nap 1

1 nyakhoz húzás hát gépen 3x15

2 melltámaszos hátgép 3x15

3 padra térdelés egykezes felhúzás 3x 15 (hát)

4 vállkinyomás gépen 3x 15 váll

5 oldalemelő gép 3x15 váll

6 bizepsgép 3x15

7 súlyzós biceps 3x15

8 hasgép


nap 2

1 ferdepados mellgép (kinyomás) 3x 15

2 tárogatógép (kombybutterfly)

3 ferdepados fekvenyomás

4 csigás keresztezés

5 tolódzkodás géppel (dip sitzend)

6 triceps gép (tricepsznyújtás)

7 has


és már szoktam lábazni is...

2011. máj. 24. 18:34
 10/11 anonim válasza:

Hát ez az edzésterv tényleg egy fos.

Itt van ez az oldal

[link]


Az edzés úgy működik, hogy először olvasni kell. Sokat. Nagyon sokat. Tudd, hogy mit és miért kell csinálni. Jobban jársz, ha 2-3 héttel később kezdesz el edzeni, de úgy, hogy birtokodban vannak az alapok, mert ha csak úgy ész nélkül mész a terembe akkor nem lesz látszatja rendesen, megsérülhetsz, elmegy a kedved és végül otthagyod az egészet a francba. Ami oldalt ajánlottam ott rengeteg egyéb hasznos infó is van, amiket ajánlatos elolvasni először.

SOk sikert és kitartást

2011. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!