Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan nyújtsak a leghatékonya...

OpenYourMind kérdése:

Hogyan nyújtsak a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés
Fél éve thai boxolok és még nem sikerült eljutnom a fejrugásig. Pedig az utóbbi pár héten otthon is minden nap nyújtok. Utánna kérdeztem a balettosoktól ők aztmondták hogy melegvizes fürdő után érdemes. De az interneten olyat is olvastam hogy nemszabad hogy a nyujtás fájjon. 20/F
2011. jún. 1. 11:26
 1/4 anonim válasza:
de ha ugy nyujtasz hogy nem fáj akkor hogy haladsz vele? :D nem kell mindent elhinni, ami a neten van.
2011. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én konkrétan kardio után szoktam nyújtani. futok egy fél órát kb és úgy bemelegszek, és sokkal könnyebben nyúlnak az izmaim.:) 19L
2011. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Milyen nyújtó gyakorlatokat csinálsz? Egy nagyon jó a gátülés.Valamint csinálj olyat hogy terpeszbe állsz amennyire csak tudsz és betámasztod magad, előlre meg hátra és lépkedsz a kezeddelés lemész amilyen mélyen csak tudsz.

A mae geri nem megy fejre? Vagy a köríves? nagyon jó gyakolat még az hogy állva meg ülve ameddig tudsz ráhajolsz a térdedre,próbálod homlokkal megérinteni.Esetelg csinálhatsz még oylat, hogy mint ahogy fekvőbe lemész a lábadat megpróbálod kinyujtani elölrea másiakt meg hátra. Én azt mondom, hogy kicsit mozogj, míg jól bemelegszel és akkor nyújts! csináld sokáig.Addig csináld amíg érzed, hogy feszül.Nem azt mondom,hogy fájjon, csak feszüljön! Mi így csináltuk edzésen! F/20

2011. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sztem nem kell túlvariálnod a dolgod, az alap nyújtó gyakorlatok -mint pl. amit az előző valaszadó mondott- tökéletesen megfelelnek. A lényeg, hogy érezd, kb. hol vannak a határaid, és azt próbáld apró lépésneként és kitartó , türelmes munkával kitolni. Nagyin ne erőltesd magad, mert az a sportolói karriered lerövidülésével, vagy azonnali sérüléssel járhat. Lehet, hogy neked épp többet dolgoznod a hajlékonyság elérése érdekében, mert kötöttebb az izomzatod genetikai vagy egyéb (pl. sok súlyzós edzések) okokból kifolyólag.
2011. jún. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!