Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstípussal tudok a...

Milyen edzéstípussal tudok a leghatékonyabban fogyni?

Figyelt kérdés
Eddig szobabicikliztem, és súlyzóztam, de nem látszik annyira az eredménye mint kellene.... :D
2011. szept. 11. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a szobabicikli. De rossz oldalról állsz neki. Először az étkezésedet alakítsd át.
2011. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem látszik, mert a kajád az nem volt jó mellette. A legfontosabb a szálkásító étrend, ezután jön az aerob mozgás meg a súlyzós edzés.
2011. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem eszek sokat, de igazából nincs lehetőségem megválogatni mit egyek. Házi koszt van, fehér kenyér meg tészta.... :D Mondjuk azért annyira nem súlyos a helyzet, mert zöldség van itthon, és zsírosat ritkán eszek de hát ....
2011. szept. 11. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha valaki igazán akar valamit, akkor megoldja. de sebaj, számolj legalább egy kalóriaszükségletet, és próbálkozz a lehető legkevesebb szemét kaját enni.
2011. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:
Igaza van az elottem szolonak.Meg akkor is,ha mondjuk tizeneves vagy es a szuleiddel elsz,azert a szenhidratbeviteled csak megvalogathatod.Feher kenyer meg teszta helyett pl. nem nagy cucc kifozni egy kis barna rizst,es nem is sokkal dragabb,plane,ha szalkasitasrol beszelunk.A huvelyes zoldsegek (bab,lencse,csicseriborso) sincsenek horror aron.
2011. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!