Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » El kellene kezdenem fehérjét...

El kellene kezdenem fehérjét szedni?

Figyelt kérdés

17-éves vagyok.Már lassan 2-éve edzek. Gondolkodok rajta hogy most már kellene valami gyenge kezdő fehérjét szedni.

Tudtok valamit ajánlani ?


2011. jún. 4. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kezdésnek edzés utánra tejsavó fehérjét. Szerintem a legjobb a kevert koncentrátum és izolátum, de kinek mi jön be.

A márka nem igen számít, de nekem a biotech 100% iso whey elég jól beválik. Finom és edzés után nem tömít el tudok enni utána és nem leszek túl álmos, árban pedig elég megfizethető. Hatásairól még nem tudok sokat mondani, bár mostanában fejlődgetek szóval egyenlőre oké.

2011. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És azt kihagytam, hogy tegyél hozzá dextrózt. Esetleg Vitargot ha van rá keret...
2011. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mark86



BEHALOK! EZ HIHETETLEN!!!

1.edzés után ez alap!

2.nincsenek a fehérjék szintekre osztva mivel ezek koncentrált tápanyagok,nem izomnövelő szerek!

kérdésre: tejsavó protein+dextróz

2011. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mark86


első! nem baj ha nem érzel hatást,ugyanis NINCS HATÁSA!!!

2011. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mark hidd el szülőknek nehéz ezt elmagyarázni. Én is sokáig azért nem szedtem mert nem engedték, arról nem is beszélve, hogy nem hiszem, hogy van olyan szülő aki még meg is veszi.
2011. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hatás alatt azt értettem, hogy hosszútávon azért lehet érezni azt a + fehérjét+cht, mert én anélkül mérem az étrendem tömegeléskor.
2011. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mark86


értem,de nyugodtan beleszámolhatod ám.

ööö,szülők! nyári meló ha sulis vagy 1-2 hét alatt 20rugó és egy évre meg van oldva.

2011. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó csak azt magyarázd meg nekik miért kell ez neked és hogy így is lesz unokájuk ... :D Azért halottam én már orvostól kezdve biológia tanárig szidni ezeket a készítményeket, és értelmes mellékhatásokkal riogatni amikre persze 1 darab példa sincs...
2011. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Más szert kel hozzá szednem ? Pl kereatin ..vitaminok stb ?? Vagy csak elég egyelőre a fehérje ?? Fehérjét mennyi ideig szedjek ??
2011. jún. 4. 22:50
 10/12 anonim ***** válasza:

mark86


meg kell mutatni azokat a videókat amin bunny pofázik erről!

még valami multivitamin se árt és dextróz!

2011. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!