Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Giant bringák mennyire...

A Giant bringák mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Egy Giant Revel 3 disc-re gondoltam. (2011)

Sokan mondják, hogy a gyári Tektro Novella fék semmit nem ér, ezért egy Avid BB5-re vagy BB7-re cserélem..

Szerintetek jó választás?

[link]


2011. jún. 6. 20:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy 17 éves vagyok és 130 ezernél nem akarok többet költeni rá.
2011. jún. 6. 20:59
 2/7 anonim ***** válasza:
annyit ajánlok, hogy ha 130k-t költesz rá akkor inkább rakj össze egy biciklit mert ezzel ha DH-zni akarsz vagy ugratgatni meg ilyesmi akkor semmiféle képp ne vedd meg mert nem lesz hosszú élettartamú ha csal gurulni mindenapos használatra akkor megveheted meg talán terepre is jó de olajteleszkópot előnybe tartom meg ha csak gurulgatsz akkor fékek is jók de inkább rakj össze eggyet amivel mindent tudsz :)
2011. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem áll szándékomban DH-zni vele, csak terepen menni (de azt rendesen) max még a hegyről való lejövetel.

Ugratni nem akarok vele max kisebb nagyobb patkákról/ra. És az a fő, hogy sokáig bírja.

2011. jún. 8. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
ha ilyesmiket csinálsz inkább jobban javasolnák egy olajtelós bicót :) meg lehetne olajfékes is akkor
2011. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az már átlépné a maximum 130 ezres határt....
2011. jún. 10. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
nemtom, ilyen hegyes túrához guruláshoz és dechatlonba 90-ért láttam bicót és nem tom, hogy olajos volt e telója de állíthatós és elég jó, bár lehet ez a bringa is jó lenne egyébként
2011. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

olajos telót vegyél ha tudsz, az állíthatóság a te esetedben nemhiszem, hogy kell.. logan, rst.. ezeket a márkákat messziről kerüld.

fékből a tektro a tárcsafékek legalja. max tescos bicajokra teszik fel, nem fog szinte semmit sem. az avid jó. nekem bb7 van. elölre nagyobb átmérőjű tárcsát szoktak venni, de lehet egyforma is. ha telónak veszel egy marzocchit, vagy manitout.. 30-40k-ért tudsz venni 80-100 mm becsúszószárút, ez teljes mértékben kielégíti majd az igényeid. tárcsafék azt sajna drágán adja az avid.. de a minőséget megkell fizetni. ha jót akarsz akkor költségben is megtérül a jobb vétel. amúgy a giant az jó bicajokat gyárt. sok sikert

2011. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!