Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapesten mely kerékpárszerví...

Budapesten mely kerékpárszervízek tartoznak a megbízhatóak közé?

Figyelt kérdés
A kérdésnek úgy gondolom van alapja, mert már több olyan szervízben jártam, ahol noha jó drágán vállalták a javítást, mégsem csináltak vele semmit. És az ilyenektől hánynom kell, akik kihasználják azok bizalmát, akik esetleg kevésbé értenek hozzá. Tudtok ajánlani olyan szervízt, ahol kis valószínűséggel/egyáltalán nem leszek átbazva? Köszönöm mindenkinek.
2010. aug. 2. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy neked nem lesz hasznos mert a 18.kerületben lakom, és itt tudok jó szervízeket (eléggé messze van a belvárostól), de a [link] szervíze nekem még mindig mindent korrektűl, hamar megoldott
2010. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nella.hu
2010. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Csepelen a Szent István úton a Sportteleppel szemközt levő szervizbe szoktam járni, ott egy idősebb szerelő dolgozik, 20 éve oda járok. A 7. kerületben is tudok egy jó szerelőt, általában nála kötnek ki a más szervizek számára megoldhatatlan problémák (elektromos roller cérnavékony lánccal, halálra koszolódott felsőkategóriás fék, megszaladó agyváltó stb.). Telefonon kell vele időpontot egyeztetni, ha írsz emailt, elküldöm a telefonszámát (de akkor gyorsan, mert holnap hajnalban elutazom 2 hétre oda, ahova még az email se jár).
2010. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írnék én emailt, ha lenne hova :D De amúgy érdekelne a dolog, mind a kettő, általad említett is, de hát ha nincs cím, akkor a levél sem talál oda...
2010. aug. 7. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!