Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Súlyzós edzéskor, ha pizzát...

Súlyzós edzéskor, ha pizzát eszünk, miért mondják hogy egészségtelen, és nem szabad enni? Sajt, kukorica, sonka, ezek mind egészséges dolgok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Ez az, amit én se értek.

Én amit szoktam enni, annak papír vékony a tésztája és tejfölös alapú, aztán van rajta csirkemell, kukorica,hagyma meg sajt.

2011. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. De ezek mind egészségesek, és sajt, csirkemell,sonka, még jók is az edzéshez, mert sok bennük a fehérje...
2011. jún. 20. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én sem értem, hogy mi a pizzán egészségtelen... A jól megpakolt ugyan hízlal, mint minden más étel... De hogy egészségtelen legyen... Hülyeség.
2011. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Azért, mert akik "komolyan" edzenek, azok olyanok, mint egy szekta, és amit valaki egyszer kitalált, azt ismételik.

AZ, hogy csak csirkemell és rizs fogyasztása egészséges, azt csak nagyon korlátolt ember hiszi el, az értelmesebbek tudják, hogy VÁLTOZATOSAN kell étkezni, ha nem akarnak megbetegedni.


HA van eszed, akkor nem mondasz öe a pizzáról, nem lesz töle semmi bajod.

2011. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

mark86


1.tömegeléskor naponta félrekajálok de figyelek arra hogy a minőségi ch és fehérjebevitelem meglegyen.

2.kukorica hízlal,disznók is azért kapják,sajt zsíros,sonka ipari hulladék. (pizzán nem minőségi cuccok vannak)tészta sz@r ch. nem egészségtelen csak felesleges "szemét"kaja ami nagyon finom! :)

3. A változatos étrend nem abból áll hogy a leves híg,a főzelék sűrűbb,a hús krumplival meg nagyon sűrű,vagy hogy különböző színűek vagy alakúak a kaják.

Az emberi testnek ezekre van szüksége:

1.minőségi fehérje

2.minőségi ch

3.minőségi zsír

4.vitaminok és ásványi anyagok

Ha minden nap húst(fehérje),rizst(ch),lenmagolajat(zsír),zöldségeket és egy multivitamint viszel be megadtál mindent a testednek amire szüksége van csak nagyon unalmas így kajálni,de számtalan normális lehetőség van.

Az biztos hogy az átlag ember "nem egyhangú" táplálkozásában rengeteg a felesleges,rossz minőségű dolog,ezért döglődik a fél ország kórházban,vagy meghal 5 perc sétától. Ha tömegelsz egyél pizzát,de az izmok húsból épülnek,tiszta energiát meg a minőségi ch ad.

2011. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!