Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a leghatásosabb,...

Melyik a leghatásosabb, legbrutálisabb küzdő sport amivel az ember gyengéire tudok pontosítani és amitől rögtön kidőlhet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 22:40
1 2
 1/11 adamocska válasza:
65%
részeges karate
2011. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

A legbrutálisabb küzdő sport az a UFC.

Hogyha hatásos akarsz lenni akkor egyszerűen üsd nyakon attól kapásból ki tud feküdni.

Viszont bele is halhat, nem kap levegőt...

2011. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valamit el felejtettem még írni, a legbrutálisabb és amivel egyben jól kitudom védni az ellen felemtől érkező ütéseket
2011. jún. 23. 23:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy mi ad védelmet, akkor Aikido. Ha arra, hogy mivel lehetsz erősebb támadásban: Bármi.
2011. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


Szerintem a legbrutálisabb egy Japán vagy Kínai extrém sport végül is nem tetetett pankráció mindenféle dolgok között pl: neoncső,villanypásztor, szögesdrót.

2011. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező, ha megkérdezhetem? érdekelne miért akarsz ennyire brutális gyerek lenni...
2011. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

brutális küzdősport nincs, nem támadnak gyengepontot küzdősportokban. a fej nem számít gyengepontnak. az orr alatti vagy az állon lévő pontok már igen, erre gondolok.

aikodot továbbra is egy harcművészetből alakították ki, gyengítettek rajta, létrehozták.. mert szép. önmagában, aikidoval, (hagyján hogy M.országon meg aztán amilyen képzések vannak nem csak aikidoban persze) igazán érdekelne hogyan küzdötök meg 1-2 erős támadóval, akik legkevesebb tudnak ütni, nem csak uborkát vágnak késsel, és bántani is akarnak, tehát rádtámadnak..

2011. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleve a kérdés értelmetlen. Ez nézőpont kérdése, és EMBERFÜGGŐ! Nem a küzdősport/harcművészet a brutális, hanem maga az ember, aki az adott stílust űzi.


Például: Egy thaiföldi muay thai harcos is lehet nyugodt, reggel kapálgat a virágoskertben, teázgat, a Buddha szobor előtt imádkozik, meditál miközben az illatos füstölők égnek. Ő nem brutális.


De mondjuk van egy ügyes capoeira-s srác, aki borotva éles kaszapengéket köt a csuklóira és a bokái köré, majd bemegy egy aikido iskolába, és ott miközben "táncol", levágja az összes aikidós kezét-lábát, fröcsög a vér. Na ez a capoeira-s srác már brutális.


Vagy én azt, mondom, hogy én egyedül kiállok a legnagyobb okinawa-i karate mester, a legnagyobb shaolin kung-fu mester, a thaiföldi muay thai box bajnok, valamint a görög nehézsúlyú birkózó és Anglia nehézsúlyú ökölvívója ellen. És én azt mondom, hogy 20 másodperc alatt leverem őket úgy, hogy nekem semmi bajom sem lesz, ők pedig belehalnak, és 100% hogy én győzök. Tudod miért?


Mert előveszek egy AK47-est és szitává lövöm őket, ennyi. És ilyenkor én vagyok a brutális.


Szóval a harcművészetben a keménységet és a brutalitást nem a stílus határozza, meg, hanem az, hogy az adott pillanatban, és abban a bizonyos szituációban, hogyan és milyen módon verjük le az ellenfelünket. Pontosabban akkor abban a szituációban hogy viselkedünk. Ha brutális magatartással oldjuk meg a problémát a lehető legjobb tudásunk szerint (és ilyenkor mindegy, hogy karate vagy judo), a maximális erőnket beleadva, úgy, hogy az ellenfél nagyon súlyos sérüléseket szenved, vagy akár belehal, na akkor brutálisnak mondhatjuk magunkat.

2011. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Wushu-val a világlegjobb védelme a tied lehet :)

és ezzel a harcművészettel ölni is tudsz majd! :)

De viszont mihejst elkezded tanulni és magérted, nem akarsz majd ölni sem, védekezni sem..... kezdj el Wushu-zni

2011. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
ez az igazi sei típusú komolyság.. vagy csak életuntság.. mennyire ismerős életérzés, amikor nem akarsz már támadni sem, és védekezni sem O_O
2011. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!