Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 100g FŐTT rizsben mennyi ch...

100g FŐTT rizsben mennyi ch és fehérje van?

Figyelt kérdés
Azért hangsúlyozom ki hogy főtt, mert nem arra vagyok kíváncsi hogy akkor mennyi ch-t tartalmaz, amikor még a zacskóban van: )
2011. jún. 28. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annyit mint amikor a zacskóban van...
2011. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mérted le mielőtt megfőzted? Nem szoktam mérni főzés előtt meg után, gondolom az sem mindegy mennyire főzted meg, milyen fajta rizs, mennyi vizet vesz fel. Fehérje tartalmát nem nagyon szokás beleszámolni a fehérjebevitelbe.
2011. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát nekem egy 125 grammos barna rizsszokott kijönni 330grammra,ennyit tudok segíteni:)
2011. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első válaszoló: a zacskóban teljesen száraz a rizs,így van 100g rizsben kb 75g ch. Szerinted ha megfőzöm akkor a beszívott vizet nem kell lemérni?? Hogy a 100g-nak több mint a felét a víz teszi ki?
2011. jún. 28. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

És attól,hogy beszívja a vizet szerinted nő a ch tartalma?

WTF?

Nyersen mérd.

2011. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!