Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a legfinomabb tömegnövelő?

Melyik a legfinomabb tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Én már ittam régebbi mass-t attól már a végén eléggé öklendeztem, és nagyon nagyon cukros 88 gramm szénhidrátból 84 cukor sajnos, most forced mass 500-t használok jobb mint a mass epres banánost iszok de hát tömény és ez se a legfinomabb :S power mass eddig az ízlett a legjobban turmix gépben össze keverve : ) ám az sokat számít hogy csak sheakerben összerázom vagy turmixban csinálom?
2011. jún. 29. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a max gain plus izlett a legjobban, csokis. Kár hogy nem ér semmit.
2011. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rakott krumpli és fekete erdő torta
2011. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajtos-tejfölös-fokhagymás lángos, Borjúhúsos gyros pitában fetasajttal csípőssel, Kókuszkocka, Csokis fánk.

Kőbányai sör.

2011. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lekváros palacsinta mogyoróvajjal, banán bundában sütve reggelire 4 adag-Elvis Presley legalább is belehalt. Élje n a Király!
2011. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincsen legfinomabb, mindenkinek más ízlik. Amúgy sem az íze miatt iszod, le kell sz*rni, hogy milyen. Én még nem találkoztam olyannal, amit ne lehetett volna meginni.

Egyébként olcsóbban megúsznád, ha vennél egy vödör fehérjét meg dextrózt és otthon magadnak kevernéd ki. Így az arányokkal is tudsz játszani, attól függően, hogy mire van szükséged.

2011. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!