Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szőlőcukor de hogyan?

Szőlőcukor de hogyan?

Figyelt kérdés

elég kemény edzéseim vannak és azon gondolkodtam hogy edzés után innék szőlőcukrot.

már szedtem korábban és elég jól látszott, szerintetek mennyit igyak belőle hogy jól növekedjek tőle vagy jól hízzak tőle, tömegelés képpen szeretném használni úgyhogy jöhet zsír is.

ja amúgy heti 6 napot járok. 75 kg vagyok.


2011. jún. 29. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól látszott a szőlőcukor? Növekedni tőle? Tudod mi a szőlőcukor és mire való?


Fehérjével igyad 50g-ot.

2011. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen jól látszott mert kifejezettebb és nagyobb lettem tőle, jó lehet hogy annak egy része zsír volt de akkor is.
2011. jún. 29. 19:39
 3/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Edzés utáni dextrózból soha nem lesz zsír.

75 grammot rakhatsz a turmixba, de ne annyival kezd, mert összefosod magad :-)))

30-35 grammról indulj és lassan, 3-4 hét alatt emeld 75 -re.

Ez már akkora inzulinlöketet ad, hogy fél órán belül egy komplett étkezést be kell tolnod, különben lezuhan a vércukorszinted.

Ez egy alapvető tömegnövelő módszer.

2011. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 matekid ***** válasza:
0%
dugd fel magadnak a szőlőcukrot, nekem 6 centivel nagyobb lett a kezem 1 nap után és még a farkam is megnőtt!
2011. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!