Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kell cserélni a görkori...

Alkatrészes kérdése:

Hogyan kell cserélni a görkori kerekeket ha elvannak kopva? Ha jó tudom átlósan bal 1-2 jobb 3-4? És a felirat akkor a belső felére kerül gondolom ez nem gond!

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 15:50
 1/1 anonim válasza:
huh nem értem, hogy érted a bal-jobb dolgot, de nekem amikor cserélni kellett, úgy csináltam, hogy ami jobb oldalon elöl volt első, az ment bal oldalra elsőnek, így igen, belül lesz a felirat, ami nem bej, apukám mondta, hogy ne változzon meg a forgási irány mert az nem tesz jót a műanyagnak és sokkal hamarabb tönkre megy. Szóval a jobbosokat ugyanolyan sorrendben rakd át balra és viszont. Nekem így van és nagyon jól megy :D (első értelmes és használható válaszom itt XD)
2011. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!