Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gondolkozom két sport között....

Gondolkozom két sport között. Nagyon vonz az mma és a k1 szabályrendszer denemtudok a kettő között dönteni. Kickbox beállítottságú vagyok. És melyik jönne be nekem jobban?

Figyelt kérdés
Régebben kickboxoltam és egy klubb a hungarian pitbull fighters mindeggyik szabályrendszerben eltud indítani megfelelő felkeszülés melett.De a földharctól nagyon távol állok mert hiszen állóharcosvagyok:) beleszeretnék kóstolni az mmaba de messzeáll tőlem. a k1et megimádom és szeretném is folytatni a kicboxhoz hasonló harcot és vinni is szeretném vmire. Szerintetek?
2011. júl. 4. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor K1.

Az MMA-hoz nem árt a komolyabb földharc múlt, sőt ott a földharc ha nem is sokkal, de fontosabb és hasznosabb, mint az állóharc.

Ha nem vagy olyan beállítottságú akkor hagyd. Maradj a K1-nél.

2011. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek küzdősportok. nem pedig szabályrendszerek.

Amúgy K1.

2011. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ezek szabályrendszerek, nem pedig küzdősportok."
2011. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó :) kis korrektúra :)

és valóban, ezek mind csak szabályrendszerek.. :D

2011. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!