Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért mondják azok, hogy gáz...

Miért mondják azok, hogy gáz a fingerboardozás, akik azt sem tudják mi az?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy ezen az oldalon is sokan gáznak tartják előitéletből a fingerboardot, mert sokan dobálják a műanyag "fingerboardokat", és azt nevezik fingerboardozásnak. Én deszkázok is meg fingerboardozok is ugyanakkora aktivitással. A deszkázást nem fikázzák mert azt mindenki látta színvonalasan csinálni, ám a fingerboardot nem. Ezért is linkelek egy videót, arról hogy MI AZ IGAZI FINGERBOARDOZÁS. Íme: http://www.youtube.com/watch?v=gtMAA1UgQoA pls nézzétek meg...
2011. júl. 11. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban szívesen játszottam volna ezt.
2011. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a paraszt, legközelebb írd oda, hogy csak a segged lehet nyalni a kommentekben idióta.
2011. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
qurvázás és fosozás nélkül is el lehet mondani a véleményedet, te suttyó.
2011. júl. 11. 14:44
 4/10 anonim ***** válasza:

a deszkázás abszolút remek dolog,én is csináltam...de ebben a segítségedet szeretném kérni...elmondanád,hogy mit érzel,amikor fingerboardozol? miért csinálod? mi a cél? nehéz? sok idő kell,amíg összejön egy-egy trükk? tudok róla,láttam már,semmi bajom vele,de nagyon kíváncsi vagyok,hogy mi a jó benne. Segítenél,hogy átérezzem?

20/L

2011. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megbántottam a kis lelked? Valóban neked való a fingerboard, csak nehogy beverjed a kis ujjacskádat véletlen és sírdogálj. Szóval csak óvatosan. Ügyes légy!
2011. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
71% tanulj meg oltani te farokrágó. 81% Tényleg jó a deszkázás a fingerboard a mellékesebb, de jól el lehet játszani vele, és nem olyan egyerű amilyennek látszik.
2011. júl. 11. 15:02
 7/10 A kérdező kommentje:
egyerő=egyszerű
2011. júl. 11. 15:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi bajom alapvetően fingerboardozással. DE!

Rengeteg tohonya hülyegyerek kezeli úgy, mintha ez egy sport volna. Én leszarom, hogy te mivel b.szod el az idődet, de én erre csak mint egy gyerekhobbira tekintek. Én is kisauóztam, legóztam, puzzleztam, mégsem vettem fel videóra, és nem menőztem vele. Kábé annyira sport, mint a kártyatrükkök.

2011. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
LOL AZIGEN XD MÉGHOGY A FINGERBOARD SPORT XD úristen.. én nekem is van fingerboardom, de csak néha veszem elő, olliezok vele kettőt azt el is rakom xD úristen méghogy sport.. a sport az igazi deszkázás.
2011. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

de igen is sport rengeteg magyar tehetség van pl: JÁrdi Dániel és versenyeket is rendeznek a budapesti mammut áruházban és értékes ajándékokat kapnak.

a fingerbike,finger scooter és a többi finger az tényleg nem sport csak gyerek játék és több órába telik ég megtanulsz egy trükköt. itt van a bizonyíték. http://www.youtube.com/watch?v=qm1mMIx-CrQ&feature=related meg ez [link]

2012. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!