Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi tartalmaz Adrenosterone...

TOMAtm kérdése:

Mi tartalmaz Adrenosterone -t? Legális vagy sem, nem érdekel.

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:01
 1/8 clint ***** válasza:

a 11-oxo nevü készitmény tartalmazza, nem tudom gyártják e még amolyan prohormon tipusu cucc volt, régebb használtam dupla dózisban de semmi eredménye nem volt.

Amugy tudom, hogy nem érdekel de sztem már nem legális, azért nem gyártják.

2011. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen erről a termékről tudtam,csak 2009 óta énis úgy tudom h nem gyártják.én úgy olvastam egy helyen h kúra után használták a nyereség megtartása érdekében,mivel a kortizolt nem engedte a receptoraihoz kapcsolódni,vagy talán lekötötte.igaz h írni bármit lehet,de elég meggyőző volt a dolog.elég sokmindennek néztem utána mostanában és ezt találtam az egyik leginkább furcsa dolognak a 'kokszosok' közt.a testben kúra alatt felhalmozódó,majd az alacsony tesztó miatt szabadon garázdálkodó kortizollal nem tesznek semmit.mindenki elintézi azzal h amennyi marad az marad.ha megdolgozok érte akkor maradjon is meg erre lenne való ez a szer elvileg.
2011. júl. 13. 20:32
 3/8 clint ***** válasza:

nézd hát már édesmindegy, mert nem tudok róla h lehet e kapni. Én nem kúra után használtam.

Nekem a favorit a kúra után, a natadrol-pct páros másfél hónapig mindkettőből két doboz, tartotta a méretet az erőt a libidót meg növelte. Az előírtnál másfélszer több adagban.

De sokan a mass fx-hard fx-et is használják. Ha már legális tápkiegről van szó sajna be kell ruházni 40 ropit rá.

2011. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 clint ***** válasza:

elvileg a bad ass mass sem engedi a kortizolt.

véleményt amugy itt sem tudok mert azt sem használtam.

2011. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hmm.köszi a tippet,natadrol-t néztem énis, [link] most várom h visszaigazolják a rendelésem,innen elég olcsó.bár paypal kell hozzá mert nekem 3 mastercard-omra is azt irta h a megrendelő nem azonos a kártyabirtokossal valamiért :S
2011. júl. 13. 21:51
 6/8 clint ***** válasza:
na várj, postaköltséggel mindennel mennyibe jön ki??
2011. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kis csomagnál is minimum 30 dollár a postaköltség.nekem 200 dolcsis rendelésre volt 33 dollár.de nagy dobozok nem voltak benne csak PCT,tesztofokozó,ilyesmi.
2011. júl. 14. 15:15
 8/8 clint ***** válasza:
értem, igy mindenképp jobb vétel.
2011. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!