Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tostran...

Mi a véleményetek a Tostran 2% gél-ről? 1g-10mg testosteront tartalmaz és gyógyszertári szóval nem kamu sz@r.

Figyelt kérdés

hozzá juttotam 1dobozhoz 60g és a felhasználás érdekelne a testépítésben..edzésmúlt-tápkiegek-vitaminok rendben!!

nagyon sok a kamu cucc a piacon..pont azért gondoltamn erre a gel-re mert legalább eredeti...tudtok valamit róla? hatása? vagy valaki közületek hallott e már róla??


köszi előre is a normális válaszokat!!

ezen az oldalon lehet róla olvasni bár csak alap dolgokat...


[link]


2011. júl. 19. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Honnan jutottál hozzá?

Nekem is kellene iylen, mert baromi nőies pasi vagyok, huszonéves korom óta boldog boldogtalan homokosnak néz a külsőm miatt, pedig közöm sincs hozzájuk. Az izmaim meg egyszerűen nem fejlődnek akármit is csinálok, előbb gyulladnak be meg sérülnek le minthogy nőjenek.

A bal karomat is pár évvel ezelőtt sikerült úgy berobbantanom, hogy 2 hétig használni sem tudtam azóta negyedével gyengébb is lett mint a másik.

2011. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha bajod van kedves első válaszoló fordulj endokrinológushoz ( :
2011. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első valaszoló...ha tényleg ilyen nagy a gond akkor forulj endokrinológus-hoz kivizsgál és felír neked olyan gyógyszert ami használni fog és mindezt orvosi felügyelet mellet!! azt meg hogy honnan szereztem nem osztom meg veled bocs..meg én nem ilyen probléma miatt akkarom használni hanem testépítésben "hasznosítani" mivel ez megbízható "cucc" nem olyan mint a fekete piaciak többsége..:S várom a válaszokat továbbra is..
2011. júl. 19. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
de milyen tesztó van benne? nincs rajta? én még nem hallottam ilyen jellegű kenőcsről, főleg arról, hogy a testépítésben eredményesen használnák. ha 2g-t viszel be akkor elvileg 20mg valamilyen tesztót juttatsz be ami elég kevéske, és akkor is csak 30 napig elég. szerintem nem sokra mész vele, de majd a nálam okosabbak megmondják, ez csak az én véleményem.
2011. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

elírtam mivel az olvastam hogy 0,5g-ban van 10mg testó akkor 2g-ban 40mg testosteron van az hogy milyen sajna nem tudom...a gél olyan lehet mint pld az Andriol 50mg os..

ott írta is hogy vizesíthet agreszivitás stb...

2011. júl. 19. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:

A hatóanyag, a tesztoszteron, egy hormon, amely egyfajta androgén.



A Tostran gél alkalmazása:

Orvosa elmondja Önnek, hogy a megfelelő dózishoz hányszor kell lenyomnia az adagolókart az adagolópumpa feltöltése után. Az alábbi táblázatban további információt talál erről.

[link]

gélt megtisztított, száraz, ép bőrre kell felvinni, naponta egyszer, ugyanabban az időpontban, például reggel, zuhanyozás után.

A gélt vagy a hasba kell bemasszírozni (legalább 10x30 cm-es felületen), vagy két részre osztva a combok belső felületébe (legalább 10x15 cm-es felületen). Ajánlatos a Tostran gélt felváltva a has és a két comb belső felületének bőrébe masszírozni.

Az egyéb területeken való alkalmazást kerülni kell. Különösen a nemi szerveken ne alkalmazza a Tostran gélt.

Egy ujjal, finoman masszírozza be a gélt, majd fedje le a területet laza ruházattal (például pólóval, alsónadrággal, nadrággal). Ha készen van, szappannal alaposan mosson kezet.

Ha zuhanyozni vagy fürödni szeretne, vagy a Tostran gél alkalmazása előtt tegye, vagy várjon utána legalább két órát.

A gyógyszerkészítmény alkalmazásának megkezdése után két héttel az orvos vérvizsgálatot rendel el, hogy megállapíthassa, szükséges-e a dózis módosítása. A Tostran gél alkalmazása során számítson rendszeres orvosi ellenőrzésre.

Ha a Tostran gél alkalmazása közben vérvizsgálatot végeztet, gondoskodnia kell róla, hogy minden tesztoszteron vizsgálatot ugyanabban a laboratóriumban végezzenek el a diagnosztikai laboratóriumok elemzési értékei közötti eltérések miatt.

2011. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az előzőnek mondanám, hogy nem mindegy milyen tesztoszteron van benne! mondjuk nem mindegy hogy propionát vagy enántát...
2011. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez igaz...mármint hogy nem mindegy milyen testosteron van benne de aztt hogy milyen sajnos nem tudom valaki nem tudja pontosan milyen testót-tartalmaz??
2011. júl. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!