Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkások! Válaszolnátok?...

Gördeszkások! Válaszolnátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A 8 éves kisfiam szeretne gördeszkázni. Meg is vettünk Neki mindent. Normális deszkát, sisakot, térdvédőt, könyökvédőt.

Mit tanácsoltok, hol kezdje? Mivel? Mi az az alap, amivel kezdenie kell? Mert szegénykém már rögtön azt hiszi, hogy ha megnéz egy videót Tony Hawkról, akkor már Ő is azt tudja...Városban lakunk.


2011. júl. 16. 21:16
 1/9 Pepebaba ***** válasza:
100%
Nézd meg a gördeszka.hu oldalt! Ott nagyon sok dolog van kezdő deszkásoknak. Először tanuljon meg gurulni, megállni, fordulni... és ESNI. Tudom h nagyon hülyén hanzik de sokat kell esni, hogy tudd hogy milyen, és ha megtanulsz esni akkor nem lesznek komolyabb baleseteid stb... Ja és Tony Hawk ismertebb, Rodney Mullen jobb :DD :) ;)
2011. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) akkor így csináljuk :D bár, azt mondta nekem, hogy "Anya! Te ehhez nem értesz" :D de sajnos még Ő sem :D
2011. júl. 16. 22:50
 3/9 Pepebaba ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen ;) Esetleg, ha jobban megy neki látogassatok el a Görzenálba, itt a honlapjuk címe: [link] A fiadnak 600 Ft a belépőjegye, és ha neked csak kísérőjegy kel! Ez valahol a Duna parton van, de a honlapjukon rajta van minden. Most megyek enni fincsi csigát, majd még nézelődök, hátha találok valamit :) ;)
2011. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pepebaba ***** válasza:
100%

Itt találsz még gördeszka parkokat, ha már jobban megy neki: [link]


És ennél úgylátom értelmes válaszok vannak: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pepebaba ***** válasza:
És ha neked csak kísérőjegy kell 200 Ft-ot kell fizetned!*
2011. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos nem vagyunk pestiek, hanem Tatabányán lakunk.
2011. júl. 19. 12:00
 7/9 Pepebaba ***** válasza:
Akkor megnézem, hátha van valami ott is.. :)
2011. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszi :)


Amúgy Te deszkás vagy?


Milyen deszkát ajánlanak egy 8 évesnek? Mert ami van, az szerintem eléggé hamar tönkre fog menni.

2011. júl. 19. 20:45
 9/9 Pepebaba ***** válasza:
Igen, deszkás vagyok, a gördeszkát illetve pedig szerintem valamilyen sportboltba menjetek el és az eladót kérdezzétek!! És néztem gördeszka parkokat a közeletekben de nem jutottam semmire, bocsi :'( ;)
2011. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!