Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gőrdeszkások figyelem mennyi...

Gőrdeszkások figyelem mennyi idő alatt sikerült megtanulni normálisan menni a deszkával?

Figyelt kérdés
mármint semmi trükk alapból az hogy gyorsan mész vele lazán most kezdtem el deszkázni de folyton seggre esek :) 14/f
2011. okt. 15. 21:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

én első nap amikor megvettem már már jól tudtam vele menni...második nap már városban közlekedtem vele:D(igaz kanyarodással voltak gondok,meg még mindig vannak mivel 2hónapot kihagytam)de ez egyénfüggő:) a javaslatom:


1.kezdj el megtanulni jól menni,érezd az egyensúlyod,hogy biztosan stabílan állsz e rajta.


2.utána jöhetnek a trükk tanulások:javaslom legelöször a tic-tac-et,illetve a hippie jumpot próbálgasd kb 1hétig és onnantól már érezni fogod a többi trükk lényegét.(esetleg még a manual:D):utána ha ez megvan jöhet az ollie,shuvit,kickflip stbstb:)


Remélem segítetettem.Jó,sikeres deszkázást kívánok:DD 15/f

2011. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hui válasza:
Jó de hogy csináljuk ezeket ha kezdők vagyunk és még ugratni s tudunk. Vki tud olyan oldalt mondani ahol elmagyarázzák magyarul azt hogy hogy kell?
2011. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
2012. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
a manualt nem ajánlom kezdésként . nagyon szépen lehet esni , ha elrontod . meg a manualhoz nagyonjó eggyensúlyérzék kell :)
2012. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
nekem harmadik nap szinte tökéletesen ment :)
2013. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ki kell menni a deszkásokhoz környékeden nem tudom vannak e deszkások de sokkal egyszerübb úgy fejlődni ha kint vagy látod hogy csinálják megkérheted őket h segitsenek és sokkal jobb is társaságban tolni mint egyedül. Én pl mongo-s vagyok ez nem túl előnyös hibrid hajtásmódot jelent pontosabban azt hogy azzal a lábaddal hajtassz amelyikkel elől álsz a deszkán szoval kicsit szopó volt nekem áttérni sima hajtásra amugy 2-3 nap alatt belejössz a gurulásba hajtsad neki izomból teso ne féljél metál :D
2013. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
eddig egyetlen egyszer estem el és kb 1 éve deszkázom (kisebb-nagyobb kihagyásokkal) de második nap már tudtam menni.:) igaz trükköket még nem tudok de ha kicsit jobban fog menni v ha lesz bátorságom megpróbálok vmilyen trükköt.:D :)
2014. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem már első nap. Lány vagyok :D:D
2015. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sőt már fordulni is tudtam vele.
2015. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem fél nap után ment :DD
2015. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!