Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a küzdő sportok királya?

Melyik a küzdő sportok királya?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 22:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
nem hiszed? biztos sok halalos serules volt a clubodban mire kineveltek azt a szuper bajnokot.
2011. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:

Szevasz Aczél! Gyere fel msn-re légyszíves, feltéve, ha van rá időt és feltudsz jönni!


Látom a krav magás csávó nem adja magát könnyen, de az ő baja, mert nem fogja fel, hogy ostobaságot tanul, ami alkalmatlan az önvédelemre. De higgyen amit akar, csinálja ha neki tetszik.

2011. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
Krisz, Pe'csett vagyok, csutortokon haza megyek (de ez sem olyan biztos Holgyemmel az oldalamon) ugyhogy nem tudok biztosat mondani. legfeljebb annyit, hogy nem nagyon erek ra jelenleg :)
2011. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

ha nem ismersz valamit és hallottál róla dolgokat az nem biztos h szar

am igazad van ezt a témát sztem is kellően kitárgyaltuk:)

2011. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
az a helyzet, hogy az itt engem msn beszelgetesre invitalo gyilkos allat (: bovel eleg jartas a temaban. tehat nem azert rossz a dolog mert en nem ismerem, hanem mert pl. O ismeri.
2011. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:

Jáj Aczél! Miért mondod rám azt, hogy gyilkos állat? Hát én totál nyugodt békés ember vagyok. Nem? :D


Bár most kedvem támadt filézni. Várok önkéntes életunt jelentkezőket. :)

2011. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

jah. ha valaki raunt az eletere, de elvi vagy vallasi okokbol ellenzi az ongyilkossagot az spontan latogasson el nyugat Magyarorszag valamely varosaba, ahol lehetosege lesz spontan kifilezodni. valakinek meg oromet is okozhatna, hogy lehetoseget biztosit egy kis csuklogyakorlatra..

visszautasithatatlan ajanlat! aki megis visszautasitja, az nem spontan modon kerul kiforgatasra a borebol.

2011. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:

Aczél barátom reklámját, hirdetését kiegészítve.....végtag csonkítást, vakítást, zsigerelést, ivartalanítást, részletes filézést vállalok. (ezek az alábbi menüpontok)

Amennyiben Ön krav magás, defendós, tájboxoló vagy BJJ-s 100%-os kedvezményt kap. Amúgy az árak változók menüpontoktól, kortól, nemtől, függően változnak.

XD XD

2011. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
majd szólok ha kell hasonló szolgáltatás de szerintem megoldom a dolgot másokkal is:)
2011. aug. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
>)))
2011. aug. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!