Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek a Beretta...

Mi a véleményetek a Beretta Elite II co2 airsfotos pisztolyról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:09
1 2
 11/19 Loach ***** válasza:

nem feltétlenül kell adó...de ha mondjuk mo-ról szeretnél rendelni, akkor itt van ez:

[link] full fém, normális minőségben!

2011. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sajnos amit most küldtél fegyver tényleg nagyon jó de én kiszálítással együtt max 20e szánok rá. Kinéztem egy umarex baby desert eaglet 17e ért az jó?
2011. júl. 30. 11:03
 13/19 Loach ***** válasza:

csak olcsó, filléres (kb. 50–60 euró) teljesen műanyag játékvacak, az eredetihez képest csupán kétharmad méretarányban->nem ajánlom, mert viszonylag gyorsan szétmenne

Ezért az árért itthon nem fogsz igazán jó fegyvert akpni :(

Esetleg itt lenne ez: [link] habár ebben is van műanyag rendesen..Az a baj, hoyg amit itthon kapsz, azt kb 2/3 vagy van hogy fele áron megkapod hongkongból...esetleg olvass utána a softair.hu-n a témának, hogy a rendelés mivel jár!! példaként:

[link] <-> [link] ... aztán szuper akció, mi?

2011. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Loach ***** válasza:
ha találsz vmit taiwangun-on, akkor onnan megrendelheted anélkül, hogy a vámtól kellene félned!
2011. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
utolsó: Tényleg nem kell vámot fizetni?
2011. aug. 3. 12:25
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. aug. 3. 12:34
 17/19 Loach ***** válasza:

tényleg nem, mert ők egy lengyel cég :)

tudom, hogy 20at írtál, de 25ért lenne egy ilyen: [link] én most vettem egyet, full fém, jó minőségű, szépen munkált darab, ha rendesen karbantartod (kened, tisztítod, stb) akkro jó pár évre lesz egy normális GBB-d

2011. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
De az amit most belinkeltél az sokkal gyengébb mint a beretta. Tudnál mondani 25-ig pisztolyt? de fém és 4.5mm-es legyen.
2011. aug. 8. 17:52
 19/19 Loach ***** válasza:
közbenbeszéltem ismerősökkel, azt mondták, hogy az M9 felejtős! mindegy milyet veszel (melyik márka) típushibája az adagoló nem megfelelő működése, a szán meg-meg akad, ami játék közben elég idegesítő lehet...Mit értesz az alatt, hogy gyenge? :) 310 FPS nem olyan gyenge, főleg mivel másodlagos fegyver, amit alapvetően épületben használsz,illetve a kúszni mászni kell->ehhez szerintem pont elég erős. Ha tetszik az M9 akkor szerintem a 1911 is tetszeni fog, hiszen előbbi enneka továbbfejlesztése. Amit linkeltem az teljesen fém.
2011. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!