Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tánc vagy mazsorett?

Tánc vagy mazsorett?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy táncra mennyek vagy mazsorettre ha táncolok versenyekre is mehetek ha mazsorettezek akkor nem versenyezhetek, mert elolvastam az érdi mazsoretett és a tanár azt írta ki, hogy érdi, lányok nem versenyezhetnek, megnéztem a táncot ott versenyezhetnek.
2011. júl. 27. 10:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
KÜlönben meg csak Siófokon van -.-. Nem hiszem el hogy van érmed ^^
2011. aug. 15. 20:37
 12/19 anonim ***** válasza:
Ccccc...csak Siófokon??XD Mit tudsz te erről...Na figyu,én most kezdtem el az egyéni táncot,szóval,MÉG nem voltam versenyeken,de pl. a bnőm nem rég volt Várgesztesen...Akárhogy is nézzük,nekem lesz igazam...
2011. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Te kiss ribi!!! olvasd má el amit oldalt küldtem!!
2011. szept. 9. 18:30
 14/19 anonim ***** válasza:
Khm.Szerintem rosszul értelmeztük egymást.Most arra gondolok,hogy hátha arra gondoltál,hogy ilyen sima táncba mehet a mazsorett is??Oda tényleg nem. A mazsorett külön kategória,annak is van külön versenyei.Amúgy eddigi voltam.És a honlapon túl sok minden van,lusta vagyok keresgélni.xD
2011. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
uristen ezmeg miylen szabály hogy nem versenyezhetnek??? hát akárki indulhat a versenyen (persze ahhoz olyan szinten is kell lenni) :)
2012. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Előző: Na, ÍGY VAN! :D
2012. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Bárki versenyezhet :) Lehet h a tE mazsi csoport vezetőd nem visz el,de ha nagyon akarsz szülők is elvihetnek és egyénizhetsz!! Mi is voltunk Maglód, Pest, Hajduszoboszló, Makó, Tatabánya(nyáron most) Siófok és még sorolhatnám :))
2013. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!