Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 2éve boxolok? (lent)

2éve boxolok? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok már 2.éve nyomom a boxot és most indulok el magyar bajnokságon elöször mit várhatok a magyar bajnokságtól kemény eddig csak mindig ilyen bemutatkozó meccsem volt!

Most kezdünk rá felkészüli napi két edzéssel

de úgy még edzövel nem beszéltem evről de nagyon parázok hogy nagyon megfognak verni

16éves vagyok

Valaki aki már volt magyar bajnokságon az leírná hogy mire számithatok

elöre is köszi?!

(jelyesírás bocsi)


2011. júl. 29. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne törődj senkivel, verd szét a pofájukat! Az ellenfeleidnek legyen több fülük, mint foguk.

Sok sikert kolléga! :)

2011. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A box egy olyan dolog, ahol te is kapsz pofont, ne törődj ilyenekkel, az hogy mennyire jók mások meg úgyis kiderül.

Ha ki is kapsz, abból tanulsz. Ha napi 2 edzéssel készülsz akkor azért nem leszel felkészületlen.

2011. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Death-Warrior válasza:

Figyelj... Ha benevezel és felmész a ringbe, már győztes vagy, mert erre már nagyon sokan képtelenek. :) Az ha meccset is megnyered csak 1 plusz...

"Ha elhiszed hogy vesztesz, akkor vesztesz.

ha elhiszed h nyerhetsz, nyersz... "

2011. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Death-Warrior válasza:
Utólag: Én 6 hónap után mentem a Magyar Bajnokságra. Úgy paráztam mint az állat de az eredménye meglett... 2. lettem :)
2011. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!