Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fegyver különbségek?

Fegyver különbségek?

Figyelt kérdés

a gázpisztoly nem lő ki semmit csak hangja van,vagy ha teszünk bele pl airsoft töltényt azt kilövi?

és pl egy lyen fegyver:

[link]


miket tud kilőni?


2011. aug. 1. 20:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
önvédelemre jó valamelyik?
2011. aug. 1. 20:17
 2/15 dirtboy ***** válasza:
semmit nem tud kilőni mert a csővé tele van kis csapokkal amit még ki sem tudsz fúrni mert keményebb anyagból van mit maga a cső,vagy a másik variáció a gázfegyvereknél hogy le van zárva a cső és a gázok mellette kis nyílásokon távoznak
2011. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 dirtboy ***** válasza:
ja és azt még kihagytam hogy az egész fegyver gyengébb anyagból készült,szóval még ha Macgyver vagy is és sikerül valahogy elsütnöd benne egy éles lőszert lehet hogy ott esik szét darabokra a kezedben
2011. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és akkor mire jók ezek a gázpisztolyok?
2011. aug. 1. 20:35
 5/15 dirtboy ***** válasza:
elvileg önvédelemre,mert a gázpisztoly ami előre vezeti ki a gázt az olyan mint egy gázspray,szóval irritálja a nyálkahártyát,a lezárt csövüket meg inkább filmeknél meg színdarabokban használják úgy tudom, és az csak durran egyet de nem jön belőle irritáló gáz
2011. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pszichológiai fegyver. Másra nem jó.
2011. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és olyan létezik önvédelemre amivel ha meglövök valakit pl lábon akkor nem vérzik de nagyon nagyon fáj ?
2011. aug. 1. 20:46
 8/15 A kérdező kommentje:
rendőröknek van iylen azt hiszem,tüntetésekeniylsemit használnak nem tudom,de én pisztolyra gondolok
2011. aug. 1. 20:47
 9/15 A kérdező kommentje:
betörő ellen esetleg mert ha éles vegyfverrel lövöm le akkor engem zárnak be hiába volt akár nála is fegyver
2011. aug. 1. 20:51
 10/15 dirtboy ***** válasza:
szerintem a gumilövedékesre gondolsz,de azt te nem vehetsz csak úgy
2011. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!