Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Létezik olyan por mint kb a...

Létezik olyan por mint kb a fehérje hogy konditermes edzésel lehet zsirt vesziteni?

Figyelt kérdés
valami olyan szer re gondolok mint pl fogyásra alkalmas de közben test épitésre is jó
2011. aug. 13. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ha kamu a kerdes, akkor NEM vettem be! :D


ha komoly, akkor: test epites es fogyas nem mukodik egyszerre, vagyis nagyon az elejen, edzetlen izmokkal egy darabig fejlodhetnek valamennyit az izmok, mig a testzsir csokken, ez foleg a glukogen raktarak novekedese..


port meg szidd fel orron, ami portol zsirt veszitesz az maro anyag, beledolglesz maradj a kokonal, az lassabban ol. zsirt a tested eget el, minden ami ezt kivulrol befolyasolna (por, krem, tabletta) az vagy kamu vagy durva me'reg, maro anyag.

2011. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 oyeacch ***** válasza:

Persze, itt keresd:


www.idiota-balek-balf@sz-vagyok/sok-penzzel.hu

2011. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 robi0908 válasza:
Nincs.Te szerintem arra gondolsz amit vízbe oldható,és annak a fehérje beépül a szervezetbe.Olyan nincs ami neked kell.Egy tanács ne szedj ilyen f.asz porokat mert nem használ semmire.Csak arra jó hogy a szervezetbe zsírt termeljen így gyúrnak rá.Hiába izmosak emiatt erejük annyi sem lesz mintha te hozzákezdesz egy értelmes,és rendszeres kondihoz.Kondizz rendszeresen.
2011. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 oyeacch ***** válasza:
mekkora debilállat barom vagy utolsó :D
2011. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nem akkora, csak tájékozatlan.

vagy sokkal nagyobb debilállat...

2011. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 oyeacch ***** válasza:
lehet
2011. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 robi0908 válasza:

Ti meg egy tudatlan tanulatlan kölkök.ennyit nem tudtok:S

vagy csak nem tudjátok megérteni a fejecskétekben,hogy mit írtam le!!??Kicsitse vagytok feltünők a h-ülye válaszaitokkal:SÉn a helyetekben nem is írnák semmit.XD :D

2011. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

értetük, bár fárasztó. baromságot írtál.

mind a fehérjéről (mint táplálékkiegészítő) mind pedig egy jól edző testépítő erejéről.

ha meg ismersz néhány IQ vitéz koxost, ne azokra a gyenge idiótákra alapozz.

2011. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 robi0908 válasza:
Áh dehogy én csak ezzel azt akarom kifejezni,hogy szerintem nem érdemes port szedni:S
2011. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van utolsó ,de úgyse fogják fel amíg nem kell mást csinálni azt hogy nem tudnak mondjuk félkezes fekvőt csinálni meg arra fogja némelyik ,hogy mert ahhoz csak egyensúly kell ilyenhez már hozzá se szól . Ezaz egész csak annyi hogy jól néz ki nem hiába más az izomzata egy súly emelőnek és egy bodybuildernek ,de tudom én vagyok a hülye azért kell egy bodybuildernek 8 testőr egy kis cigánygyerek ellen . Meg azért eredménytelenek az ilyen bodybuildingből átjövő emberek ketrec harcokban . Vicces , hogy azt mondják hogy milyen erős lesz a bodybuildingtől az ember ami köztudottan nem szalámis kenyérből áll ha nem legjobb esetben 4-5 összetett "vitamin" (persze van ami az ,de azért nem minden olyan természetes )plusz fehérje komolyabb versenyekre a még komolyabb anyagok csak kérdem én akkor ezaz erő hol mutatkozik meg , mert az hogy most súlyokat emel ezzel kb a kondi terembe ér valamit ha kijön onnan ugyanúgy két kézzel kell fogni a láda meggyet :)
2011. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!