Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szoktatok a gördeszkához...

Szoktatok a gördeszkához vesztek fel védőfelszerelést?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan, görkorizom, de minden esetben, mert utána hetekig tart a lábadozás egy esés után amiből akár törés is lehet (térd, könyök, csukló), de ha valaki mondjuk fejen sérül, abból komolyabb baj is lehet!


Gördeszka méégrosszabb, mivel ott a bokát könnyen úgy oda lehet vágni egy nagyobb ugrásnál, hogy egyszerűen széjjeltörik, vagy kifordul azonnal.


a youtubon rengeteg videó van ilyen esetekről.



Aki nem hord védőfelszerelést, azt nem igazán értem minek kezdi el. egy bizonyos sebesség után már muszáj, meg egyébként is ajánlott a horzsolások, ütések miatt ha valaki esik.

2011. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát én nem hordok semmilyet,nem is volt belőle problémám..de ki hogy látja meg.bokánk úgyanúgy kimegy akkrois ha feleveszek egy könyökvédőt.
2011. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!