Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Akrobatika! Szerintetek hogy...

Akrobatika! Szerintetek hogy érdemesebb edzeni?

Figyelt kérdés
Szerintetek úgy érdemes gyakorolni, hogy egyszerre csak egy formációt gyakorlok vagy inkább ha többet gyakorlok egyszerre? (szóval csak ha egy mozdulatot biztosra vittem akkor kezdjek bele egy újba vagy közben is gyakoroljam a többit)
2011. aug. 25. 17:32
 1/6 elsegítő válasza:

gyakorlati edzés

nézz meg a neten technikákat gyakorold 2 haverral minimum kicsit gyurogass meg atletizállj futás egyebek a gyúrás azért kell majd hogy az izmaid maradjanak

tanulgasd a technikákat ez a legfontosabb és gyakorold őket

2011. aug. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket mind csinálom csak azt nem tudom hogyan érdemesebb: hogy egyszerre egy mozdulatot tanuljak be és mikor az jól megy akkor kezdjek bele újba vagy inkább több mozdulatot egyszerre (pl: ha tanulom az előre szaltót akkor csak akkor kezdjek bele az oldal szaltóba ha már az előre szaltó megy vagy gyakoroljam egymás mellett a kettőt)
2011. aug. 28. 16:41
 3/6 elsegítő válasza:

gyakorolj többet persze

és a régieket is fejleszd állíts össze edzés módszereket rendszereket. hidd el sokat segít.

2011. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 elsegítő válasza:
próbáld ki a parkourt is ha van rá konkrét lehetőséged szerintem
2011. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Remélem még aktuális és nem csináltál hülyeséget!! :D az akrpbatika alapjait a szaltókat egymás után szépen sorba ngyakorold ki egyiket a másik után :) elötte a fliknél illetve a kézenátfordulásnál lehet egyzserree a kettőt. amikor elkezdessz egy új elemet várj egy kicsit a küövetkező elött. nem kell hogy 100%-osan biztosan menjen csak annyra hogy érezd az elemet, hogy tudatosan csináld ne épp ahogy sikerül. egyéb tanácsért írj privátot :)
2012. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsi a helyesírási hibákért :)

az előző voltam :)

2012. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!