Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Power Protein mellé milyen...

Power Protein mellé milyen magas kalóriatartalmú tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Magas vagyok, szóval eléggé nehezen hízok, jó lenne egy kis plusz segítség...kaja rendben.
2011. aug. 30. 22:47
 1/6 dirtboy ***** válasza:

zöld jumbo ilyen embereknek lett kitalálva,vigyázz vele mert lehet hogy rosszul leszel tőle ugyanis sokan panaszkodnak emiatt,kóstolj meg egy adagot belőle mielőtt veszel egy dobozzal vagy zsákkal.

én is a nehezen hízók köze tartozok de jó kaja mellet használtam max gain plusz 4,5kilósat és 3kiló jött fel tőle.ez pár hónapja volt és azóta is megvan az a plusz,zsírosabb nem lettem tőle viszont az izom az szépen fejlődött úgy hogy azt is ajánlom.

2011. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 escrogar ***** válasza:
nem azért hízol nehezen, mert magas vagy, hanem mert nem eszel eleget.
2011. aug. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Zöld jumbo-tól én is rosszul lettem, az kilőve...a max gain elgondolkodtató:)

Igyekszem a napi ch,fehérje bevitelt megoldani, max pár gramm hiányozhat, de általában meg van, csak hát annyit kell enni hogy az valami hihetetlen...ezért gondoltam tömegnövelőre.

2011. aug. 31. 14:05
 4/6 escrogar ***** válasza:
mogyoróvaj, tej. brutálisan jók ehhez. de komolyan, lenyomsz pár mogyoróvajas szendvicset egy liter 2.8-as tejjel, és boldog ember leszel :D
2011. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Azjó mert tejet reggel este iszom van hogy néha kakaó port belekeverek aztán zutty..


Egyébként az edzés amellett hogy kicsit jobb alakom lessz idővel elégjó alakom emellett segít a hízásban?

2012. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Énis jumbo párti vagyok :D Nagyot tud dobni főleg monohidrát (engem nem igazán vizesít), b12 ben gazdag vitamin kombóval :D Mogyoróvajat meg a zsíros tejet sztem ne eröltesd, ha minőségi, szálkás izmot akarsz :DDD Énis nehezen hízok, nekem csak a zöld jumbó vált be... Amúgy ezek szerint a "kaja rendben" megszólalás mégsincs rendben. A legtöbben nem esznek eleget, edzés mellé... Nemtudom milyen régóta edzel de ezek szerint nem olyan régóta. Szerintem kajálj többet idd a fehérjét mellé vmi jó vitamin és gyúrj bukásig :) Aztán csak idő kérdése és jönni fog a minőségi izom. Persze ha gondolod akkor vmi tömegnövelő mehet. Nézz szét shop.builder.hu -n mindennek ott a fehérje/zsír/kalória tartalma + segitenek is hozzáértők ha kérdésed van + van sok kalória bevitel számláló a neten.
2013. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!