Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek hogyan tudnék...

Szerintetek hogyan tudnék elbánni egy magas emberrel ( gyerekkel, aki 16 éves 75 kg és kb.190 cm magas)? [Többi lent]

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy már régóta piszkál ez a " ropi emósnak" mondható gyerek, akit leírtam és azért kérdeztem, hogy hogyan tudnék elbánni vele, hogyha ő megtámadna.

Én 175 cm és 65 kg vagyok. Van valamennyi Thai-Box tapasztalatom.


2011. okt. 15. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1 ik lábával mögé lépsz a nyakánál fogva leviszed a földre földön már rádbízom :)
2011. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Rugd tokon ocsem, utana meghajol, azutann labfejjel fejbe rugod es mar tobb nem is kell neki:D de ha az nem eleg, akkor a vesejebe kettot behuzol es megis fekudt:) Remelem bejon, nekem mindig...csak en a fejevel kezdem en 200 cm magas vagyok ugyh az nem gond:)...(nem kell tiszta erobol tokon rugnod, mert nagyobb baja is lehet)...:)
2011. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szaladj és szólj a tanárnak vagy anyádnak...

hülyegyerekek ne akarjanak fejberúgni ész és ok nélkül senkit...ha úgy esik és megdöglik a kis popsidat szétnyomják a kaptuszban a gigolok...és onnantól lány leszel...lány...kis ringyó...amíg csak élsz...

Balhét kerülni...

2011. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ezért szeretem a tájboxot: valakinek van némi tapasztalata vele, akkor sem megy semmire vele.

menj el boxolni, ott megtanítanak ütni. és ha ilyen semmi kis balhékat akarsz, akkor ilyenkor ütögethetsz.

bár semmi értelme..

2011. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
31%
tirpák ödönke !!! Te ha ilyen gyoker vagy es hagyod magad hogy ussenek hat akkor szivet neki, nem nyuszit kell nevelni legy ember a talpadonn!!!, nem kell szaladni sehova, mert a vegen csak o banja, o kapja a szivatast szalad es arulkodik, ritka egy gyoker vagy kishaver!!!!!
2011. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom magam ütni te kis butus...azt mondtam,hogy hülyegyerekeknek nem kell fejberúgós tanácsokat osztogatni mert beszólogat neki egy b.zi! Aki ilyen kérdést tesz fel az GYEREK!!! Gyerek meg árulkodjon ne verekedjen...
2011. okt. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
a thai boxhoz pedig annyit szeretnek hozzafuzni, ha nincs szived utni akkor hagyd a pi***ba, olyan mint a judo, karate, elmessz edzeni utana mi marad meg benned? semmi a kobon. Mikor a bunyonn a lenyeg, olyankor nem fog eszedbejutni mit hogy kene, ahol kapod ott utod ennyi az egessz, ahhoz hogy tudd alkalmazni a technikakat nem csak tapasztalatot kell szerezned hanem evek hosszann kell csinalnod megallas nelkul. Az elso kommentalo amit irt pl az is judo technika, de mikor valakivel mar bunyozol nincs eselyed ot meg kiakasztani, ezeket csak versenyeken lehet alkalmazni.( tapasztalatbol beszelek )
2011. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
tirpák ödönke oke kishaver eggyetertek veled, semmi gond!!! voltam en is gyerek es tudom milyen ha valaki b***ogat,ku*vara sz**ul esik,de odakell neki pirittani hogy a pofajat fogja mar be egyszer errol szoll a dolog.
2011. okt. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

komoly tapasztalat lehet, amit itt leírtál :D

az más kérdés, hogy a tapasztalatodat balf.aszokra alapozod, akik messzire vannak a harcművészettől.

de egyébként egyetértek. én ezért utálom a balf.asz utcai erőszakot. valljuk be, ritkán támad az emberre egy veszélyes késelő. a sima kis beszívott f.aszok meg ennyit tudnak, ütni össze-vissza, meg sem érdemlik hogy visszaüssek, nem is beszélve arról hogy megöljem. pff, szánalmas idióták.. semmi harctudások, de nyomják az erőszakot, pedig közük sincs hozzá. az ilyen pancserek verik majd az asszonyt meg a gyereküket.. sok selejt.

bocsi, kicsit kijött belőlem :D

2011. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja. Aczél te se ölted meg múltkor azt a csövest..
2011. okt. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!