Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Beférnék egy parkouros csapatb...

Beférnék egy parkouros csapatba (videjó lent)?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=xgf_fIaqhaY


csak mer nehezen ismerkedek meg úgy vagyok a parkourosokkal ,mint az emberek legtöbbjével ,túl nagy dumásak nekem meg jó arcoknak akarnak tűnni..


cáfoljatok ha nem így van

17f


2011. aug. 30. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Nem vagy profi szinten, sőt elég kevés dolgot csinálsz, azt sem mindig tökéletesen, de jó a mozgásod. Mindenki elkezdte valahol, nyugodtan csatlakozz.
2011. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jah:D.
2011. aug. 31. 00:19
 3/14 anonim ***** válasza:
egy igazi parkouros csapatba lényegében bármikor beférhetsz...
2011. aug. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

02:07

ha arra gondolsz h a parkour és a freeruning tök más akkor értelek és nagyon vicces vagy. de én most a parkournak a "köznyelvi" jelentésére gondoltam vagyis arra hogy mindegy hogy szaltózol is vagy csak futkosol

2011. aug. 31. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:

nem egészen értesz. nem csak a kettő közötti különbségre akartam rávilágítani, hanem hogy a pk-ban benne van, hogy nemszámít, milyen szinten vagy, a legtöbb csapatban szívesen látnak. ugyanis nem csak a trükkökről szól, arról, hogy fú te most tudsz csinálni egy hátraszaltót akkor beférsz a csapatba amúgy meg nem - az egész egy jó szórakozás, haverok együtt lógnak, edzenek, jól érzik magukat.

tudom, hogy sokan nem fogadnának be, de ha belegondolsz, rájössz azokra a dolgokra amiket mondtam.

2011. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem fogadnának be?.. ezzel el akarsz keseríteni v nem értelek?


am értelek .csak az a gondom h a HAVEROK .velük szval .nem érzem túl jól magam. biztos az én hibám nemtom

2011. aug. 31. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:
figyelj, próbáld meg, menj oda valakikhez akik edzenek, és kérdezd meg hogy edzhetnél-e velük. ha elküldenek, az nem a tudásod miatt lesz.
2011. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

aha.ehhez valljuk be nagyfokú magabiztosság igényeltetik .másképp hülyének néznek:D

te neked ilyen könnyen megy az ilyen?


de tudom h másképp meg semmit sem érhetek el próbálkozni fogok amíg élek az is biztos

2011. aug. 31. 22:22
 9/14 anonim ***** válasza:

én egyedül szoktam edzeni :D

keress ismerősöket akik szeretnének veled együtt edzeni. úgy sokkal könnyebb. aztán ha vagytok 2-en 3-an máris könnyebb :D tegyél fel vidiket youtube-ra, hogy megismerjen, menj el pk találkozókra. de egyedül is edzhetsz.

2011. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jah .csak egyedül ha kimeygek játszóterekre/homokozóba/nyílt füves területekre sokszor olyan hülyén érzem magam hogy bámulnak . vagy pl befejezek egy trükköt és sétálgatok valamerre xd vagy ha elhibázom és esek egy nagyot..egyedül ezért sz.r edzeni ,de persze hogy csinálom, heti 1-2x ha kimegyek. és a youtubeos megoldást is csinálom, már csak elkéne magamat vhogy híresztelni...
2011. szept. 1. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!