Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tik a vicces vagy a komoly...

5130 kérdése:

Tik a vicces vagy a komoly parkouros videot szerettek nezni?

Figyelt kérdés
En es 2 baratom mind parkourozunk es csak ilyen ciganykereket meg faramaszast csinalunk es mondtam nekik hogy ez igazabol nem is parkour,s azt mondtak nekem,hogy tudjak,s mas felet itt nem nagyon lehet.Amikozben masztam fara meg minden olyan gyengebb parkourt csinaltunk ok olyan komolyan csinaltak en pedig elhulyeskedtem meg elvicceltem.S addig nem hagytak beken mig megkerdeztem toluk hogy vicces vagy komoly videot neznenek a neten meg tobb helyen es azt mondtak nekem hogy komolyt.Megkerdeztem az apukam meg tobb gyerekeket is es azt mondtak,hogy vicceset neznenek.Es nem tudtam eldonteni hogy a legtobben vicceset vagy komoly parkourt szeretnek nezni mint video.
2011. ápr. 17. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind2 egyszerre.Legyen komoly de vicces is:)
2011. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Mink a rotációs kapás-videókat szeressükk nézni, hinnye'
2011. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!