Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Jumbo azoknak is segíthet...

A Jumbo azoknak is segíthet akiknek nem teljesen 100%os az étrendjük?

Figyelt kérdés

Szerintem sokan vannak hasonló helyzetben mint én, szinte az életem az edzés, de sajnos azt nem tehetem meg (se idő, se anyagiak, se akkora bendő) hogy naponta 7-8 minőségi étkezésre legyen lehetőségem, grammra pontosan kiszámítva.

Igyekszem persze fedezni a szükségemet, rizs,húsok, túró,tojás, de azért ez nem testépítő étrend. Ezért szeretnék egy Jumbo-t vásárolni, sokan szeretik.


2011. szept. 8. 18:49
 1/6 dirtboy ***** válasza:

nem kell grammra pontosan kiszámolni a kaját.

vehetsz jumbot nyugodtan ha van rá keret,csak nehogy rosszul legyél mert sokan rosszul vannak tőle, úgyhogy először semmi kép ne vegyél legnagyobb kiszerelésest.

2011. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tapasztaltam én is, régebben ugyanis már próbáltam...de úgy gondoltam, hogy bepróbálkozok egy kisebb kiszerelésűvel, és az adagokat elosztom 2-3 részre, hogy ne terhelje a gyomromat. Ja, és köszi a választ!:)
2011. szept. 8. 19:21
 3/6 oyeacch ***** válasza:
A lényeg, hogy ne zsömle meg szendvics mellé nyomd. Ha egy nap van 4 minőségi étkezésed akkor simán jó mellé a tömegnövelő napközben. De amikor szalámis kifli mellé szedik a tömegnövelőt, akkor nem tudom mit várnak a terméktől.
2011. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fehérjét is tolnák mellé (Power Protein), illetve rizs mindennap megvan!
2011. szept. 8. 20:51
 5/6 TOMAtm ***** válasza:

a jumbo 2/3ada cukor.ennyi erővel vegyél egy zsák hízótápot azt edd.

sokkal jobban jársz ha külön veszel proteint meg dextrózt és edzés után meg ha tényleg nehezen nősz akkor reggel(bár akkor is inkább zab vagy teszkósműzli)belekevered a proteinbe.este meg csak tisztán a fehérjét iszod.

a jumbótól szép kis hasi hájad lesz,de te tudod.

2011. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Offthewall ***** válasza:
Igaza van TOMA úrnak, tapasztalat :DD A jumbo 150 g tömény cukor, semmi szükséged rá. Vegyél 1 legalább 70%os fehérjetartalmú tejsavót, mellé dextróz edzések után, ha nagyon akad lé, akkor VitarGO!(úgyis csak 50 grammok fogynak belőle, jó pár adag-de pofátlanul drága sztem-)
2011. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!