Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » PaintBall-on hogyan tudom...

PaintBall-on hogyan tudom védeni a "műszert"?

Figyelt kérdés
Főleg olcsó házi praktikák után érdeklődnék, nem szeretnék azért most külön venni ágyékvédőt.
2011. szept. 10. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon szokták védeni. ritkán találnak el ott, és amúgy is kibírható.
2011. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja persze. Szemet is minek védeni, úgyis olyan kicsi az esélye, h eltalálják...


majd tökönlőnek, aztán akkor elgondolkodol, hogy ér e 2000 foritot egy tökvédő...

2011. szept. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ember egy jó szuszpenzor (lágyékvédő), már van 2000-3000 Ft körül. És bizony vegyél magadnak egy ilyet, én is paintballozok, és nekem is van (mondjuk én járok boksz edzésre is, szóval nekem ezért is van). Bár engem még nem lőttek tökön, de haveromat igen és k*rva sz@r volt neki. Azóta vett magának Ő is egyet, úgy el sem indul paintballozni, hogy nem visz magával szuszpenzort.
2011. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a szem nem védése egy elég szélsőséges, idióta példa volt. szemüveg nélkül alapból nem is engedik elkezdeni a játékot...
2011. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
inkább élek vakon, de álló f@sszal, mint kiherélve...
2011. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!